Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Toledo ) Brak możliwości otworzenia drzwi pasażera



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej_Maciejewski

Czytelnik



Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubuskie
Posiadane auto: Seat Toledo II 1.9 TDI 2003r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 24 Paź 2015, 21:24
Temat postu:

Brak możliwości otworzenia drzwi pasażera


Witajcie !
Mam trochę niespotykany problem. Mój samochodzik to Toledo II 2003r.Problem polega na tym że nie mogę otworzyć drzwi od pasazera przednich.Rozebrałem już pół samochodu łącznie z fotelami ,wszystkimi plastikami , boczkami i tą blachą łącznikami szyb. Od drugiej strony mam dojście do zamka (proszę rozumieć od środka drzwi). No i widzę tam cały zamek.Wg informacji posiadanych zamek trzymają 2 czy 3 śruby z boku drzwi. Właśnie na tym problem polega że nie mogę ich otworzyć więc nie mam możliwości odkręcenia centralnego zamka,Sprawdzałem prąd dochodzi tylko w tych drzwiach słychać takie sekundowe skrzeczenie, Takie jakby nie otwierał. Da radę go otworzyć ręcznie ? Chodzi mi tylko o otwarcie drzwi. Może można pociągnąć za coś czy podważyć śrubokrętem. Jestem pewny na 95% że to zamek bo klamka i inne wszystko sprawne

Poniżej przedstawiam link do demontażu boczków w leonie . Jest identycznie jak u mnie,

http://free.of.pl/g/gajdar/drzwi.htm

oraz link do zdjęcia mojego centralnego zamka



Proszę o pomoc bo zależy mi na naprawieniu auta w jak najszybszym czasie. Z góry dziękuje za jakąś wskazówkę

Pozdrawiam
Powrót do góry
necar

Debiutant



Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bialystok
Posiadane auto: Ford Focus 03 Tdci 115 KM /Fiesta 2010 1,4tdci
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 25 Paź 2015, 13:09
Temat postu:

Re: Brak możliwości otworzenia drzwi pasażera


a wkładka zamka bębenek kręci się do okoła ?


Maciej_Maciejewski napisał:
Witajcie !
Mam trochę niespotykany problem. Mój samochodzik to Toledo II 2003r.Problem polega na tym że nie mogę otworzyć drzwi od pasazera przednich.Rozebrałem już pół samochodu łącznie z fotelami ,wszystkimi plastikami , boczkami i tą blachą łącznikami szyb. Od drugiej strony mam dojście do zamka (proszę rozumieć od środka drzwi). No i widzę tam cały zamek.Wg informacji posiadanych zamek trzymają 2 czy 3 śruby z boku drzwi. Właśnie na tym problem polega że nie mogę ich otworzyć więc nie mam możliwości odkręcenia centralnego zamka,Sprawdzałem prąd dochodzi tylko w tych drzwiach słychać takie sekundowe skrzeczenie, Takie jakby nie otwierał. Da radę go otworzyć ręcznie ? Chodzi mi tylko o otwarcie drzwi. Może można pociągnąć za coś czy podważyć śrubokrętem. Jestem pewny na 95% że to zamek bo klamka i inne wszystko sprawne

Poniżej przedstawiam link do demontażu boczków w leonie . Jest identycznie jak u mnie,

http://free.of.pl/g/gajdar/drzwi.htm

oraz link do zdjęcia mojego centralnego zamka



Proszę o pomoc bo zależy mi na naprawieniu auta w jak najszybszym czasie. Z góry dziękuje za jakąś wskazówkę

Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Sro 28 Paź 2015, 18:19
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) Brak możliwości otworzenia drzwi pasażera


Witaj na forum.
Da rady ręcznie, musisz odłączyć kostkę i spróbować w tedy otworzyć, ponieważ centralny zamek odbija z powrotem na zamknięcie, stąd problem otwarcia drzwi. Z opisu wynika że problemem nie jest zamek a centralny zamek, możliwe gdzieś zwarcie na instalacji.
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Toledo »

Opinie o samochodach Seat Toledo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Toledo ) Nadwozie.


SeatLeon

22 900

2011r.

145 319 km

śląskie

SeatAlhambra

14 900

2005r.

242 000 km

kujawsko-pomorskie

SeatAltea XL

25 900

2011r.

170 425 km

warmińsko-mazurskie

SeatAltea XL

23 900

2008r.

195 000 km

śląskie

SeatIbiza

13 800

2009r.

250 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System