Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Leon ) Mój ZAwodowiec Cupra R



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Leon ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cupra22

Debiutant



Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): poznań
Posiadane auto: seat leon cupra 1.8T 210km 2003r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 05 Wrz 2011, 18:04
Temat postu:

Mój ZAwodowiec Cupra R


Witam Wszystkich chciałbym wam zaprezentować miłośnikom Leonów moją maszynkę.Zakupiłem ja w maju tego roku jest to model : seat leon 1.8T 210km Cupra R rocznik 2003r. pełna oryginalna Cupra nic nie było zmieniane zderzaki progi listwy fotele zegary zawieszenie wszystko jest oryginalne ^^ Dla mnie mega dużym wrażeniem poza oczywiscie silnikiem i osiągami jest układ hamulcowy brembo naprawdę daje rade w każdej sytuacji po kupnie wymieniłem rozrząd filtry oleje i tarcze tył mega świetna zabawa takim autem < Oczyścicie nie katuje go do bólu> ale małe przyspieszenia z pod świateł i większość właścicieli takich marek jak mercedes bmw audi honda sa lekko zdumieni osiągami tego niepozornego auta ;D Oczywiście znawcy wiedza jaki pod maską znajduje sie piec. Wyposażenie auta jest istnie sportowe nie znajdziemy tu czujników parkowania czy nawigacji auto posiada twarde zawieszenie oryginalne felgi seat sport ze stopów lekkich opony pirelli sport 225/40/R18 Hamulce: zestaw zacisków Brembo, Oczywście Climatronik czarna podsufitka, fotele Recaro boczki naprawdę trzymają z tyłu również kanapa z kubełkami recaro <dzielona plus podłokietnik> skrzynia biegów manual 6 stopiona pełna elektryka lusterek plus podgrzewanie wszystkie szyby elektryczne białe tarcze zegarów Surprised Pewnie Wielu was interesuje spalanie takiego modelu leona z 210km pod maska, więc tak jazda na trasie 6 bieg prędkość ok 100-120km spalanie ok 8 dokładnie aż tak mega wam nie powiem normalna jazda po miescie od 10 do 12 pełna moc auta jest jest gdy silnik kreci sie przy ok 5800obr/min czyli to już jest ogieńa wtedy malo nie pali Smile jak ktoś by chciał cos wiecej widziec np pod macha czy cos innego pisac wstawie Smile pare fotek >>>

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dbde7d8e4bf30357.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a13c11863a2e84c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2314c4d2e38ae5c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82974d100e5cf92b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f856f6278c53517.html


Licze na wasze wypowiedzi, opinie co sądzicie o takim modelu auta coś byście zmienili? czekam na wasze opinie Wink < Oczywiście nie mam zamiaru go wizualnie zmieniać chyba że felgi bo po co jak wszyscy robią leony na stylizacje Cupry..Wink Pozdrawiam Wszystkich właścicieli i miłośników leonów
Powrót do góry
aadriaan84

Stały Bywalec



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 109
Skąd jesteś (miejscowość / region): skierniewice
Posiadane auto: seat Toledo 1.9TDI. seat Leon 1.8 20v
Piwa: 5/5
Wysłany: Pon 05 Wrz 2011, 19:06
Temat postu:

Re: Mój ZAwodowiec Cupra R


Autko powiem wygląda zajefajnie,nic tam na silę nie ulepszaj ja bym troszeczkę szybki przyciemnił i wtedy by było naprawdę lux
_________________
adrian
Powrót do góry
gadu-gadu
nosports

Dyskutant



Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 93
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa G
Posiadane auto: seat leon 1.9
Piwa: 0/2
Wysłany: Pon 05 Wrz 2011, 19:06
Temat postu:

Re: ( Seat Leon ) Mój ZAwodowiec Cupra R


fajna maszynka, tylko te 10 do 12l w miescie to chyba przy bardzo delikatnej jezdzie, kumpel ma ten silnik w audi tt (to chyba ten sam?) i mowi ze w miescie to o 10litrach moze tylko pomazyc, nic bym nie zmianiał tylko dbał jak sie nalezy, gratulacje udanego zakupu.
Powrót do góry
Majki22

Dyskutant



Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 94
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódzkie
Posiadane auto: Seat Leon 1,9 TDI 110KM
Piwa: 4/1
Wysłany: Pon 05 Wrz 2011, 19:42
Temat postu:

Re: ( Seat Leon ) Mój ZAwodowiec Cupra R


Ładne autko, obyś się nim cieszył jak najdłużej;) I masz rację, nic nie zmieniaj w wyglądzie autka. Też mi się marzyła Cupra, ale to spalanie... I pamiętaj: "Jak dbasz tak masz"Wink
Powrót do góry
marcin 82
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2143
Skąd jesteś (miejscowość / region): KRA....
Posiadane auto: leon,1.6 16v AZD.LPG,2001r/ focus 2,0 tdci 2010 titanium
Piwa: 84/3
Wysłany: Pon 05 Wrz 2011, 20:08
Temat postu:

Re: ( Seat Leon ) Mój ZAwodowiec Cupra R


piękny, ale najbardziej podobają mi się te fotele kubełkowe RECARO, jak się w nich jeździ?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 05 Wrz 2011, 20:08
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
stanlejka

Auto Maniak



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 698
Skąd jesteś (miejscowość / region): krakow
Posiadane auto: seat leon TOP SPORT 1.9 tdi ARL 150KM +
Piwa: 16/1
Wysłany: Pon 05 Wrz 2011, 20:28
Temat postu:

Re: ( Seat Leon ) Mój ZAwodowiec Cupra R


a ja bym chcial sie dowiedzie cos wiecej o tych hamulcach bo u mnie w TS mogly by byc lepsze
_________________
goni leonik niezle
Powrót do góry
cupra22

Debiutant



Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): poznań
Posiadane auto: seat leon cupra 1.8T 210km 2003r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 05 Wrz 2011, 21:45
Temat postu:

Re: ( Seat Leon ) Mój ZAwodowiec Cupra R


Co do spalania w mieście zależy naprawdę duuzzoooo sami wiecie korki światła natężenie ruchu itp. jeżeli jadę normalnie nie gazuje go przy światłach wiadomo do 6 tys i nie wyprzedzam 60 aut na raz w korku jest możliwe spalanie ok 10l mi sie udaje i nie jest to tak też że ruszam spod świateł 100m i mam 6 bieg Wink mi i tak średnio wychodzi te 12l bez szaleństw < Tak jest to ten sam silnik co w audi TT i audi S3 tylko tam ładowali chyba na początku 180km a potem 210 i 225 mój jest 1 wersja 210km 154kw>

Co do foteli przedni trzymają bardzo dobrze wszystkie zakręty jesteś po prostu na swoim miejscu i panujesz nad sytuacja ale z tyłu... hmmm auto wiadomo jest jako 5 osobowe ale z tyłu mamy 2 oddzielone miejsca pomiedzy podłokietnik boczki są mniejsze ale węższe tam też bardzo dobrze trzyma SmileSmile zrobię zdjęcie jutro wrzucę

Hamulce "stanlejka" co Ci dużo powiedzieć nie wiem jak Ci napisać że są naprawdę żyletki jak byś wyrzucał kotwice za okno momentalne hamowanie w pasach wręcz trzeba jeździć w tym LEONIE ;D jak dla mnie na pewno lepsze niż w TS bo jeździłem jak rozglądałem się za autem brembo daje rade w końcu taki piec pod maską jakoś trzeba zapanować nad mocą




i dla paru osób przenigdy nigdy za życia nie zagazuje takiej Cupry i Ci co maja pomysły lepiej pomylić zanim sie będziecie Wypowiadać ;D gaz tam zapalniczek i lanosów ładować ;D
Powrót do góry
Radek73

Auto Maniak



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 4345
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Leon Sport 1,9 TDI 110 KM
Piwa: 149/6
Wysłany: Wto 06 Wrz 2011, 09:11
Temat postu:

Re: Mój ZAwodowiec Cupra R


cupra22 napisał:
ale małe przyspieszenia z pod świateł i większość właścicieli takich marek jak mercedes bmw audi honda sa lekko zdumieni

Po pierwsze jak się mierzyc to już z równym sobie, nie każde bmw ma taki silnik Cool a po drugie z przygotowanym do startu kierowcą. Żeby te miny nie były w stylu: boże, co wariat rusza spod świateł.

A wracając do Leona to fajny, bo czarny Very Happy . Zmieniłbym na pewno 2 rzeczy:
- wycieraczkę z tyłu,
- lusterka na łezki, czyli bardziej męskie jak to mówi jeden z użytkowników tego forum Very Happy
_________________
Powrót do góry
robak26

Dyskutant



Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 53
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: Seat Toledo 1.9 2007
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 18 Paź 2012, 20:50
Temat postu:

Re: ( Seat Leon ) Mój ZAwodowiec Cupra R


Szczęka mi opadła Shocked .
Piękne auto Shocked .
Wszystko mi się podoba.
Ale musisz uważać na pobocza i elementy wystające z nawierzchni.
Ja mam serię i kilka razy już po czymś potarłem.
Szerokości jak to mówią.
Jadąc takim pociskiem jest wąsko na drodze. Hi,hi...
Pozdro.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Leon ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Leon »

Opinie o samochodach Seat Leon - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Leon ) Oceń swoje auto


SeatLeon

37 900

2017r.

120 000 km

mazowieckie

SeatAltea XL

23 500

2010r.

186 000 km

pomorskie

SeatLeon

19 800

2012r.

164 000 km

pomorskie

SeatAlhambra

13 900

2006r.

344 530 km

mazowieckie

SeatLeon

8 900

2004r.

171 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System