Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Altea ) Altea 1.9 TDI 2004r



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Altea ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dobromil32

Czytelnik



Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Walbrzych
Posiadane auto: Seat Altea 1.9TDI 2004r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 23 Lut 2013, 00:55
Temat postu:

Altea 1.9 TDI 2004r


Kupiliśmy z żoną ten super samochód jest wygodny do wsiadania polecam dla osób z chorym kręgosłupem w porównaniu z innymi samochodami co mieliśmy to kierownica bardzo lekko się kręci oprócz tego jest wygodna w trzymaniu pedały hamulca sprzęgła i gazu są miękkie autko jest ciche ekonomiczne w cyklu miejskim pali mi ok. 6 l jest przestronne wnętrze jedyny mankament to trochę mała widoczność szerokie słupki pomimo tego polecamy Very Happy
Powrót do góry
puder

Dyskutant



Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 52
Skąd jesteś (miejscowość / region): 3city
Posiadane auto: było Toledo III 1.9 TDi 105 kM
Piwa: 2/0
Wysłany: Pią 22 Mar 2013, 22:14
Temat postu:

Re: ( Seat Altea ) Altea 1.9 TDI 2004r


Miłego użytkowania. Miałem podobne odczucia jeśłi chodzi o wygodę wsiadania oraz jakość wykonania mojego Toledo III
Powrót do góry
Szumla

Czytelnik



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): małopolska
Posiadane auto: Seat Altea 1,9TDI 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Paź 2014, 15:55
Temat postu:

Seat altea 1,9 TDI


Witam początkiem lipca kupiłem Seata Altea 1,9TDi chciałbym podzielić się swoimi odczuciami z użytkowania tego auta
którym przejechałem od kupna 6tys km
Co do wygody bardzo przestronne i komfortowe w podróżowaniu auto szczególnie dla pasażerów. Auto ekonomiczne moje najlepsze wyniki w spalaniu to 4,4l /100km a najwięcej pali przy ostrzejszej jeździe 6l normalne spalanie to od 5 do 5,5l . Hamulce bardzo dobre z korozją nie ma większego problemu. Auto godne polecenia. Co do napraw które dokonałem sam bądź mechanicy ( rożnie bywało i z większości jestem nie zadowolony praca wykonana na sztukę )
Wymiana tarcz i klocków hamulcowych bardzo prosta. Filtry i oleje itp. Piastę koła tylnego (szumiące łożysko) Co do napraw u mechaników Silnik wycieraczek z mechanizmem o który trzeba dbać i pamiętaj aby przeczyścić i przesmarować aby się nie zacinał tak jak miało to miejsce w mojej altei. wymiany dokonał mechanik całego zaworu od klimatyzacji ponieważ była złamana kostka i klimatyzacja sie nie włączała i ogrzewanie nie stety tez koszt około 400zl a tak na prawdę wystarczyło wymienić samą złamaną kostkę koszt 100zl no chyba ze ktoś sobie wymieni to koszt samej kostki. Miałem też problem z elektryczna szybą ponieważ prowadnica i linka była skorodowana ja po prostu dobrze to przeczyściłem ale wymiana to koszt za linke z potrzebnymi częściami to 30zł plus koszt wymiany. to były wszystkie sprawy które wyszły po kupnie auta.
Jestem tu nowy i bd chciał korzystać z tego forum i dzielić się ze swoimi problemami czy spostrzeżeniami z użytkowania i konserwacji auta. pozdrawiam
_________________
Szumla
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Altea ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Altea »

Opinie o samochodach Seat Altea - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Altea ) Oceń swoje auto


SeatLeon

44 990

2016r.

130 000 km

wielkopolskie

SeatAltea

12 900

2004r.

214 460 km

mazowieckie

SeatAltea XL

10 900

2007r.

346 000 km

mazowieckie

SeatLeon

36 500

2012r.

227 000 km

śląskie

SeatLeon

19 900

2009r.

192 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System