Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Ibiza ) Seat Ibiza 6j st 2012 rok 1.2 tsi problem z kontrolka silnik



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Ibiza ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz1988

Czytelnik



Dołączył: 25 Lut 2021
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowy Dwór Mazowiecki
Posiadane auto: Seat Ibiza 6j st kombi 1.2 tsi 2012 rok
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 25 Lut 2021, 14:52
Temat postu:

Seat Ibiza 6j st 2012 rok 1.2 tsi problem z kontrolka silnik


Witam jakiś miesiąc temu kupiłem Seat Ibiza 6 j st kombi 2012rok automat 1.2 tsi z komisu trzy dni przed zakupem odbyłem jazdę testową wszystko było ok działało bez zarzutu. W dniu zakupu był problem tego typu auto jakby nie miało mocy swiecily się kontrolki silnika i o ile dobrze pamiętam epd ledwo dojechałem do domu 3 razy gasl mi na trasie myślałam że to problem z akumulatorem więc wymieniłem na nowy ale po wymianie jeżeli mi odpalił to dosłownie na 2 sekundy oddałem do mechanika został wymieniony zestaw przewodów zapłonowych cewka zapłonowe. Po naprawie było ok przez jakiś czas nie zapalają się żółta kontrolka silnika teraz znowu się zapala po przejechaniu znacznej odległości i świeci się nadal nie pomogła wymiana oleju i wszystkich filtrów na nowe, jak i usunięcie przez mechanika błędu z komputera po przejechaniu 50 km kontrolka nadal się świeci, dodam jeszcze że silnik działa bez zarzutu i układ wydechowy tez co może być przyczyną tej awarii? Ja przypuszczam że albo silnik do wymiany ale przy kontroli nic nie stwierdzono albo problem z katalizatorem sonda ale mogę się mylić.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Ibiza ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Ibiza »

Opinie o samochodach Seat Ibiza - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Ibiza ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.


SeatAltea XL

23 500

2010r.

186 000 km

pomorskie

SeatLeon

62 300

2015r.

143 618 km

podkarpackie

SeatLeon

19 500

2012r.

164 000 km

pomorskie

SeatLeon

33 500

2012r.

227 000 km

śląskie

SeatIbiza

29 500

2014r.

196 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System