Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Alhambra ) Silnik gaśnie Seat Alhambra 1.8T



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Alhambra ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DonWojtasso

Czytelnik



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gliwice / Śląsk
Posiadane auto: Seat Alhambra 2002 1.8T
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Sie 2016, 21:04
Temat postu:

Silnik gaśnie Seat Alhambra 1.8T


Witam serdecznie
Proszę Was o pomoc posiadam seata alhambra 1.8T z 2002 roku (kupiłem go tydzień temu ) i mam dwa problemy
1 podczas jazdy auto gaśnie ( objaw jest taki że jadę chcę dodać gazu a auto zaczyna mulić i silnik jak wcisnę sprzęgło to obroty spadają do zera i palą się kontrolki akumulatora itd te co zwykle po przekręceniu kluczyka ) dzieje się to zawsze na ciepłym silniku wskaźniki ładowania i ciśnienia oleju nie opadają , obrotomierz puki auto jest na biegu pokazuje obroty. Po tym jak auto zgaśnie od razu jak chcę je odpalić to przez ok 5-10 sekund muszę kręcić rozrusznikiem i aut odpala i jedzie dalej bez problemu( normalnie auto odpala od strzała) . Very Happy
2 problem może błachy ale nie działa mi podgrzewanie przedniej szyby tz. przycisk się nie świeci i nie słychać przekaźnika mam pytanie gdzie i który to jest przekaźnik i czy ktoś się orientuje czy to wina przekaźnika czy czegoś innego.

Bardzo proszę o jakieś rady i z góry dziękuję.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Alhambra ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Alhambra »

Opinie o samochodach Seat Alhambra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Alhambra ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.


SeatLeon

19 800

2012r.

164 000 km

pomorskie

SeatAltea

12 900

2004r.

214 460 km

mazowieckie

SeatLeon

30 000

2019r.

215 000 km

lubelskie

SeatLeon

18 999

2007r.

208 000 km

warmińsko-mazurskie

SeatLeon

16 500

2008r.

187 500 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System