Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Toledo ) Komputer ( sterownik silnika)



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Max

Czytelnik



Dołączył: 22 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk

Piwa: 1/0
Wysłany: Sob 22 Kwi 2006, 18:03
Temat postu:

Komputer ( sterownik silnika)


Od niedawna mam toledo 2.0 16v z 96r. Zauważyłem pewną rzecz. Otóż jak auto się rozgrzeje, to po wyłączeniu silnika nie mogę go ponownie uruchomić. Dopiero za którymś razem udaje się, ale trudno wchodzi na obroty i jakby się dusi, a do tego ma słaby bardzo "dół" tzn. jest strasznie mułowaty do 4 tys. obrotów a potem już lepiej. Auto z 150 konnym silnikiem to powinno wgniatać w fotel (stwierdzenie pana z serwisu). Nigdy wcześniej nie jeżdziłem z takim silnikiem i nie wiem jak on się sprawuje w rzeczywistości jak jest sprawny.Po wizycie w serwisie stwierdzili usterkę jednostki sterującej DIGIFANT. Tam podobno jest jakiś czujnik który jest uszkodzony i komputer do wymiany. W serwisie koszt tej imprezy to około 2,4 tys zł. Czy ktoś spotkał sie z podobnym problemem? Nie uśmiecha mi sie wydać ponad 2 tys. A może to jest usterka do naprawienia? Proszę o odpowiedż szanownych forumowiczów. Pozdrawiam serdeczne
_________________
Toledo 2.0 16v
Powrót do góry
bodzio_psi

Czytelnik



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gromnik
Posiadane auto: Kia sportage 2.0 8v 95
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 05 Sty 2007, 00:33
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) Komputer ( sterownik silnika)


Są firmy zajmujące się naprawą komputerów, w tedy to koszt spadnie do około 600 zł
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Toledo »

Opinie o samochodach Seat Toledo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Toledo ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.


SeatLeon

35 300

2013r.

191 254 km

świętokrzyskie

SeatIbiza

16 490

2010r.

154 501 km

pomorskie

SeatMii

16 500

2013r.

208 463 km

mazowieckie

SeatIbiza

14 800

2012r.

195 000 km

mazowieckie

SeatIbiza

29 500

2014r.

196 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System