Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Toledo ) mechanizm podnoszenia szyb



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbynson

Dyskutant



Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 78
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo

Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 26 Paź 2007, 00:42
Temat postu:

mechanizm podnoszenia szyb


Witam,jestem nowym uzytkownikiem seata toledo 1.8 20v z 99 roku,poza tym ze cieknie mi woda do srodka to mam do wymiany pare czesci w tym najwazniejszej moim zdaniem bo tródno dostepnej-mechanizm podnoszenia szyb elektrycznych,wie ktos moze gdzie poza serwisem mozna to dostac???? i czy moze ta czesc pasuje od innej marki np:golf lub passat? z góry dziekuje i pozdrawiam
_________________
Zbynson
Powrót do góry
bergson

Stały Bywalec



Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 216


Piwa: 0/5
Wysłany: Pią 26 Paź 2007, 07:18
Temat postu:

Re: mechanizm podnoszenia szyb


zbynson napisał:
Witam,jestem nowym uzytkownikiem seata toledo 1.8 20v z 99 roku,poza tym ze cieknie mi woda do srodka to mam do wymiany pare czesci w tym najwazniejszej moim zdaniem bo tródno dostepnej-mechanizm podnoszenia szyb elektrycznych,wie ktos moze gdzie poza serwisem mozna to dostac???? i czy moze ta czesc pasuje od innej marki np:golf lub passat? z góry dziekuje i pozdrawiam
nie wiem czy pasuje z innej marki ale wiem ze w moim tolku z 99r brat wymienial ten podnosnik i dosc slono zaplacil.dowiem sie gdzie to kupil to dam Ci znac.
Powrót do góry
michalbryl

Debiutant



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): GDAŃSK

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 28 Paź 2007, 22:00
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) mechanizm podnoszenia szyb


Mysle ze najlepszym rozwiazaiem bedzie najpierw wymotowanie mechanizmu a nastepnie poszukania zamienika jestem pewny ze bedzie pasowało typu vw.
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
lipski77

Czytelnik



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ełk
Posiadane auto: Seat Toledo II; 1.6; 99
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 29 Paź 2007, 21:42
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) mechanizm podnoszenia szyb


Witaj! Co dokładnie padło w tym mechniźmie do podnoszenia i opuszczania szyb? Silniczek chodzi? Czy cisza? Miałem problem podobny do Twego, zalany zamochód (Toledo 1,6 ; 99 rok ) trzy razy suszenie a na dokładkę wizja szyby na kołkach. Zalanie to uszczelki w drzwiach - w serwisie Seata po stuwce za stronę( Skoda podobnie). Z mechanizmem walczyłem samodzielnie, silnik był sprawny, uszkodzeniu uległ kawałek plastiku do którego zakotwione są linki. Okazalo się, że w tym plastiku jest odrobine miejsca gdzie udało się zakotwić linkę ( wcześniej urwaną z właściwego miejsca kotwienia i mocno skręconą). Linka została odwrócona po przecięciu wzdłużnym końcówek pancerzy i po zastosowaniu klejenia z utwierdzeniem za pomocą śrubki do wcześniej wywierconego i zagwintowanego otworu. Podczas wizyty w salonie gdy uszczelniano drzwi powiedziano mi, że kosztuje to około 500-600 zł. Obecnie mam zgrzytanie w drugich dzrzwiach. W wolnej chwili przystępuję do naprawy samodzielnej oczywiście. Pomoc dodatkowej osoby niezbędna.
_________________
Rafał z Ełku
Powrót do góry
zbynson

Dyskutant



Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 78
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo

Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 01 Lis 2007, 00:05
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) mechanizm podnoszenia szyb


witam ponownie,w moim autku po zdemontowaniu tapicerki drzwi okazalo sie ze nie ma wogóle silniczka i mechanizmu szyby,poprzedni wlasciciel mnie poprostu oszukal ale mniejsza z tym,jezeli ktos wie gdzie to dostane to prosze o kontakt na mejla zbyszekLwo@o2.pl
_________________
Zbynson
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 01 Lis 2007, 00:05
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Toledo »

Opinie o samochodach Seat Toledo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Toledo ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew


SeatLeon

17 990

2009r.

189 000 km

wielkopolskie

SeatIbiza

13 800

2009r.

250 000 km

pomorskie

SeatAlhambra

13 900

2006r.

344 530 km

mazowieckie

SeatIbiza

20 800

2010r.

183 000 km

śląskie

SeatLeon

16 500

2008r.

187 500 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System