Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat ) jaki zestaw cb polecacie?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Car audio,CB radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fcgocek

Dyskutant



Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 71
Skąd jesteś (miejscowość / region): tychy
Posiadane auto: seat leon 1,9 TDI 90 KM
Piwa: 1/1
Wysłany: Sob 16 Lut 2013, 14:01
Temat postu:

jaki zestaw cb polecacie?


Witam wszystkich forumowiczów, jestem zielony w tych tematach, dlatego będę bazował tylko i wyłącznie na waszej wiedzy, mam nadzieje że uzyskam tu jakieś fachowe porady.

Przymierzam się do zakupu jakiegoś CB wraz z antenką, Planuje zainwestować w to jakieś 400 zł, wiadomo plus minus (czasami warto dopłacić jakiś grosz)... Poruszam się po drogach Seatem Leonem I ( nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale chyba tak)... Wiem, że za tą cene nie moge wymagać cudów, ale myślę że coś dobrego mi polecicie.

Dużo czytałem już w temacie kto jakie radio poleca etc. niestety co osoba to opinia, to dobre i nie dobre tamto lepsze itd itd...

Na chwile obecną wymyśliłem sobie to tak: zestaw: ALAN 48 + MULTI B z Sirio ML145 mag co o tym sadzicie ?

O antenie naczytałem się w sumie wiele dobrych słów dlatego taki wybór natomiast co do radyjka to nie jestem przekonany... kolega namawia mnie bardziej na Alana 109.

Teraz czekam na wasze opinie i propozycje, sprawa jest nadal otwarta.
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Sob 16 Lut 2013, 18:22
Temat postu:

Re: ( Seat ) jaki zestaw cb polecacie?


antena jest ok ale radio do wymiany Wink lepiej juz kup lafayette atena lub yosan 120 pro (praktycznie sa to to samo)- ale cechują sie małymi wymiarami i niezlymi parametrami Wink mozesz tez kupic omega 3 (ale standardowe wymiary) - tez jest dobre. szukaj z z recznym rf-gainem i sq Wink bo jest duzo "zanieczyszczeń" w eterze Wink
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
krasnoludek6

Dyskutant



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 60
Skąd jesteś (miejscowość / region): sycow
Posiadane auto: seat, arosa,hatchbak,1.7sdi,2001
Piwa: 1/0
Wysłany: Sob 16 Lut 2013, 18:28
Temat postu:

Re: ( Seat ) jaki zestaw cb polecacie?


tak mysle ,ze zupelnie nie polecam tego zestawu sama antena ok mam takie dwie jedna mlka prsident a druga mlk sirio.
Ja polecam w leonie radio presidenta herberta1.

jesli masz 400zl to tylko na radio ci wystarczy .antene trzeba by bylo zakupic jak najtaniej wtedy i ,pytanie jak przytwierdzana na magnes czy na stale. Wiadomo antenka na stale lepszy odbior[czystosc odsluchu]

na magnesie ma tez duzo pozytywnych cech jedna to mozesz zawsze zmienic pozyczyc schowac na noc itd
Powrót do góry
Grzenio_ni

Auto Maniak



Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 847
Skąd jesteś (miejscowość / region): Niepołomice k/ Krakowa
Posiadane auto: Seat Altea XL 1,6 TDI 2012
Piwa: 41/5
Wysłany: Sob 16 Lut 2013, 20:01
Temat postu:

Re: ( Seat ) jaki zestaw cb polecacie?


witam, kolego w jednym aucie VW Caddy mam Alan 48+ z anteną ML145 syrio, w drugim Seat Altea Alan 78+ z taką samą anteną oba zestawy są ok słychać wyraźnie, radia wcześniej miałem podłączone do różnych anten i małych 37 cm i dużych 100 cm ale te wypadają najlepiej problemem jest tylko wjazd na podziemny parking wszędzie zawadzam i to mnie denerwuje, patrząc na allegro powinieneś się zmieścić w 400 za radio + antenę

http://allegro.pl/cb-radio-alan-78-faktura-sklep-krakow-i3004868937.html
http://allegro.pl/radio-cb-alan-48-plus-multi-ant-ml-145-sirio-i3002812287.html

pzd Grzenio
_________________
czasem się mylę
Powrót do góry
fcgocek

Dyskutant



Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 71
Skąd jesteś (miejscowość / region): tychy
Posiadane auto: seat leon 1,9 TDI 90 KM
Piwa: 1/1
Wysłany: Sob 16 Lut 2013, 23:12
Temat postu:

Re: ( Seat ) jaki zestaw cb polecacie?


pisałem troszkę po forach i dużo ludzi polecało mi yosan'ie 120 po tuningu ? lub yosan 3031 dlatego bardziej skłaniał bym się ku temu oczywiście antenka została by ta sama Smile jak sądzicie ?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 16 Lut 2013, 23:12
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Nie 17 Lut 2013, 09:07
Temat postu:

Re: ( Seat ) jaki zestaw cb polecacie?


yosan 120 pro po tuningu jest ok Wink do tego - jak pisalem poprzednio - ma małe wymiary (2/3 standardowych) co jest niezaprzeczalną zaletą Wink do tego jest tanszy (to tez na +) Wink
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
sebulba

Dyskutant



Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 85
Skąd jesteś (miejscowość / region): BĘDZIN
Posiadane auto: SEAT TOLEDO 08 1.9 TDI 135KM
Piwa: 2/0
Wysłany: Nie 17 Lut 2013, 14:30
Temat postu:

Re: ( Seat ) jaki zestaw cb polecacie?


jeżeli chodzi o radio to yosan 120 może być problem w tym radiu to tylko zintegrowane pokrętła czasem jest to irytujące ale to kwestia przyzwyczajenia
możesz poszukac unidena 520xl lub z wyższej półki uniden 68 super radia
z używek herbert.walery,cobra29 której sam używam
z anten polecam sirio turbo 2000
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Car audio,CB radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat ) Car audio,CB radio, nawigacja, alarmy, komputery

14) kod »

SeatIbiza

29 500

2014r.

196 000 km

śląskie

SeatExeo

32 000

2012r.

194 000 km

śląskie

SeatLeon

16 500

2008r.

187 500 km

śląskie

SeatAlhambra

13 900

2006r.

253 000 km

łódzkie

SeatIbiza

20 800

2010r.

183 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System