Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Leon ) problem z szarpaniem i esp



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Leon ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lewy1305

Czytelnik



Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Włocławek
Posiadane auto: Seat Leon
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 29 Paź 2016, 22:06
Temat postu:

problem z szarpaniem i esp


Witam jestem tu nowy i prosze o wyrozumiałość Very Happy . Posiadam leona 1.8t z 2001 rokiu silnik APP i mam z nim pewien problem prosze was o pomoc . Do rzeczy ,auto podczas jazdy powyżej 4000 obr zaczyna szarpać, muli go na każdym biegu ,po czasie wywala kontrolkę od ESP na początku mruga , słychać i czuć działanie ESP na pedale gazu i hamulca.Po odpuszczeniu gazu zapala sie na stałe, gaszę ją wyłączają silnik i ponownie uruchamiając . odczuwalne jest to na PB jak i na LPG. W leonie ostatnio w przeciągu 4 miesięcy wymieniłem 4 cewki ,świece,sonde lambda,i przepływomierz . Podpinałem auto pod kompa VCDS lite pokazuje błąd 17526 ,17522,16524, 17743 , proszę o pomoc nie wiem na co jeszcze zwrócić uwagę ,co sprawdzić, czy wymienić.Pierwszy błąd z tego co wiem dotyczy drugiej sondy i podobno ona nie ma wpływu na prace silnika zresztą jak kupiłem leona czyli jakieś 3 lata temu to ten błąd był na kompie jak podłączałem go wtedy i przy kolejnych podłączeniach przez ten czas . Dodam jeszcze że błąd 17743 pojawił się ostatnio jak wymieniłem przepływkę dobraną pod model silnika firmy pierburg ,leon ogólnie zaczoł jeździć lepiej ,szybciej reaguje na gaz i zbiera się też lepiej ale do 4000 obr
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Leon ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Leon »

Opinie o samochodach Seat Leon - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Leon ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.


SeatLeon

19 900

2009r.

192 000 km

mazowieckie

SeatMii

16 500

2013r.

208 463 km

mazowieckie

SeatLeon

22 900

2011r.

145 319 km

śląskie

SeatIbiza

14 800

2012r.

195 000 km

mazowieckie

SeatAltea XL

14 800

2009r.

200 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System