Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat ) Łódź - polecane warsztaty



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nonpossumus

Czytelnik



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 5

Posiadane auto: Seat Cordoba 1.4 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 24 Kwi 2009, 12:13
Temat postu:

Łódź - polecane warsztaty


Witam.

Moze ktos polecić jakis warsztat w Łodzi??
Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
RS8

Stały Bywalec



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 176
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lodz
Posiadane auto: AUDI S3 Sportback 2.0TFSI S-line BLACK Edition 325KM 2009r
Piwa: 7/0
Wysłany: Pią 24 Kwi 2009, 14:01
Temat postu:

Re: ( Seat ) Łódź - polecane warsztaty


Prosze podjechac do NASTAPOL-u Pilsudskiego 162.. solidnie i tanio.. POZDR http://www.nastapol.com.pl/
_________________
LEWOPASMOWYM POWOLNOJEŹDZCOM mówimy kategoryczne NIE !! ... Wink
Powrót do góry
nonpossumus

Czytelnik



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 5

Posiadane auto: Seat Cordoba 1.4 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 24 Kwi 2009, 19:33
Temat postu:

Re: ( Seat ) Łódź - polecane warsztaty


Witam.

Hmm...czy ja wiem czy tanio... To jest stacja "sieciowa" więc ceny maja albo takie same albo prawie takie same jak w ASO. Tak mi sie wydaje przynajmniej...

Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
marcinldz

Czytelnik



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: seat alhambra
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 03 Wrz 2009, 00:38
Temat postu:

Re: ( Seat ) Łódź - polecane warsztaty


Późna pora ale co tam mam zadrę więc opiszę sytuację. Nie widzę tematu o warsztatach, których nie polecamy więc przykleję się do tego wątku.

Nie polecam zdecydowanie Norauto przy carrfurze. Tzn. jeśli chodzi o jakieś rutynowe prace, jak zmiana oleju czy może geometria to może i tak, ale wszystko co wymaga większej znajomości tematu to dla "speców" z norauto zbyt wysokie progi.

Do tego opryskliwy ton mechaników i kierownika sklepu i niedziałający mail na ich stronie głównej. A jak?Smile Chciałem napisać do samego big bossa, zachęcony zresztą przez kierownika stacji:)

Ok, jaki był problem? Otóż nie działała klima, zresztą nie działa nadal. Wiem, naprawą klimatyzacji zajmują się warsztaty na Śląskiej lub Opalowej (jutro będę testował jeden z nich) ale...
Za namową mechanika, przesympatycznego Pana Darka, który stwierdził, że moją usterkę naprawi szybko i tanio, zdecydowałem się zlecić tą pracę właśnie jemu. Nabił klimę z kontrastem i szybko okazało się, że jest nieszczelny przewód. Pan Darek "pyka" takie usterki na śniadanie więc byłem pełen optymizmu. Zostałem uprzedzony o tym, że wyjęcie przewodu i jego załatanie może potrwać dłużej ale jeśli nie dadzą rady zrobić tego w weekend to będę mógł jeździć bez przewodu, przecież klima i tak nie działa. No i zostałem na weekend bez samochodu:)
Ok przewód załatany, wsiadam do samochodu wieje chłodem, myślę sobie jest super. Zapomniałem nawet o wcześniejszej sprzeczce z kierownikiem, który to polecił mi napisać skargę!!!
Dzień później klima znów nie działa. Jadę do nich oczywiście z reklamacją. Okazuje się, że nie może ona zostać uwzględniona gdyż nie "trzymają" uszczelki. Dopłacam 60 PLN i znów chłodno. Na drugi dzień to samo, znaczy klima nie działa. Przewód został załatany skutecznie.

Jadę raz 3 i zostawiam samochód na cały dzień. Gdzieś koło fajrantu dostaję telefon, że mechanicy nie wiedzą gdzie jest problem i mogę odebrać samochód i jechać z nim na Śląską. W tym miejscu dodam, że wezwałem kierownika serwisu, który okazał się być człowiekiem kulturalnym i wysłuchał moich żali. Obiecał zniżkę na inne usługi i się rozstaliśmy.

Podsumowanie.

Pan Darek nie wie o czym mówi
Kiero sklepu jest chamski
Kiero serwisu jest ok Smile
Jutro jadę do specjalistów
wydałem ponad 300 PLN a klima nadal nie działa i nie wiadomo nawet dlaczego

W kolejnym poście napiszę kogo mogę polecić.

Pozdrawiam

Marcin
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat ) Polecane warsztaty


SeatIbiza

16 490

2010r.

154 501 km

pomorskie

SeatLeon

22 900

2011r.

145 319 km

śląskie

SeatIbiza

29 500

2014r.

196 000 km

śląskie

SeatLeon

18 999

2007r.

208 000 km

warmińsko-mazurskie

SeatLeon

44 990

2016r.

130 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System