Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat ) "maran" w-wa wrocławska 2



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bercik68

Czytelnik



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): wawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 13 Kwi 2007, 01:00
Temat postu:

"maran" w-wa wrocławska 2


polecam ten serwis, zawsze zadbają o mojego "tolka"nalezycie, ceny jak na wawe uważam za niezbyt wygórowane, nie znam niezadowolonych klientów, ale moze tacy sie tu znajdą...
Powrót do góry
yelielo

Debiutant



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 12 Paź 2007, 15:20
Temat postu:

\\\'maran\\\' - sympatycznie


Witam,
bercik68 za Twoim poleceniem zadzwoniłem do firmy 'maran'. Udzielili mi fachowej porady, precyzyjnie poinformowali o kosztach i terminach. Wyjasnili na co trzeba zwracać uwagę. Jesli chodzi o koszty to średnie, wcale nie najniższe. Jeśli jakość usług jest tak precyzyjna jak fachowość porad to nie będzie mi szkoda pieniędzy. Jak ich odwiedze to nie omieszkam Was poinformować.
_________________
SEAT Toledo, 99', 1.9 TDI 110KM Signo
Powrót do góry
skype status
kjasin

Czytelnik



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Altea
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 23 Paź 2009, 14:39
Temat postu:

Re: "maran" w-wa wrocławska 2


bercik68 napisał:
polecam ten serwis, zawsze zadbają o mojego "tolka"nalezycie, ceny jak na wawe uważam za niezbyt wygórowane, nie znam niezadowolonych klientów, ale moze tacy sie tu znajdą...



Zdecydowanie polecam serwis Maran, po wcześniejszych wizytach w Auto Barcelonie, jestem mile zaskoczony, że jest serwis w którym pracują profesjonaliści, potrafiący szybko zlokalizować i usunąć usterkę, gotowi służyć także fachowymi radami.
Powrót do góry
bugal71

Debiutant



Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pionki
Posiadane auto: seat altea 1.6 2005
Piwa: 1/1
Wysłany: Pią 20 Lis 2009, 12:14
Temat postu:

Re: ( Seat ) "maran" w-wa wrocławska 2


Też polecam ten serwis. Serwisowałem w tym zakładzie cordobę, a teraz altea. Do tej pory zawsze było ok. Mam nadzieję,żę nie zmienię zdania Very Happy
Powrót do góry
irf

Debiutant



Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: seat altea XL 1,9 tdi,2007
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 27 Sty 2010, 16:36
Temat postu:

Re: ( Seat ) "maran" w-wa wrocławska 2


Witam
A ja nie polecam,są drodzy i nacinaja na wszystkim jak leci. Co do fachowości to są dobrzy
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 27 Sty 2010, 16:36
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
aroxxx

Debiutant



Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Toledo 1.8 20V 2001
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 25 Cze 2010, 11:15
Temat postu:

Re: ( Seat ) "maran" w-wa wrocławska 2


uwaga na goscia z wąsami (niski szczupły po 40stce) z sewisu mechanicznego potrafi byc arogancki i strasznie nalicza w szczegulnosci kobiety!!!! radze go omijac szerokim łukiem!!!!!!!!!!
Polecam Pana Mariusza najlepszy fachowiec i jest uczciwym człowiekiem!!!Polecam
_________________
Aro
Powrót do góry
adams20go

Dyskutant



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Seat Altea 1.6 Stylance, 2005r.
Piwa: 1/5
Wysłany: Wto 09 Lis 2010, 19:11
Temat postu:

Re: ( Seat ) "maran" w-wa wrocławska 2


Ja byłem w drugiej połowie października w owym ASO z racji tego że zakupiłem autko i chciałem sprawdzić "jak się ma" i wymienić olej Smile
Szczerze powiedziawszy wrażenie dość pozytywne. Cena? Nie mam porównania z innymi, ale za przegląd okresowy zapłaciłem niecałe 400zł (w tym filtr kabinowy i oleju), olej kupowałem sam, bo ceny oleju są przesadzone (Magnatec 5W40 5L coś koło 240zł chyba)
Początkowo powiedziano mi że nie będę mógł się przyglądać co i jak jest sprawdzane ale po wprowadzeniu autka na warsztat zaproszono mnie, że jeśli mam ochotę mogę wejść i popatrzeć. Oczywiście skorzystałem Smile
Skontrolowano akumulator, płyn chłodzący i hamulcowy, wysokość bieżnika, grubość klocków, amortyzatory, hamulce, podpięcie pod kompa i jeszcze kilka drobnostek. Nikt na mnie nie "warczał", że się plącze albo zadaje głupie pytania. Serwisował mnie taki koleś średniego wzrostu, koło 30 z brodą a obsługiwał pan Tomasz.
Generalnie byłem tam pierwszy raz i chyba chcieli dobrze się pokazać, żebym wrócił do nich jeszcze bo jak zapytałem o cenę jakiejś części to jeden z pracowników coś tam burknął a drugi go upomniał, że tu klient pierwszy raz, więc żeby się nie przestraszył trzeba go dobrze obsłużyć WinkSmile

Suma sumarum, ja polecam. Smile

PS. Jeśli chodzi o koszt części to te które ja brałem (filtr kabinowy + oleju) w normie. Filtr oleju Knecht widziałem w IC za 25zł, w ASO za oryginał zapłaciłem 33 chyba, w kabinowym też niewielka różnica w cenie.
Powrót do góry
cwiru_snb

Czytelnik



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: SEAT
Piwa: 1/1
Wysłany: Sro 12 Sty 2011, 22:59
Temat postu:

Seat Auto Serwis Maran Wrocławska 2 Uwaga !!! Omijać !!!


Ja się chętnie podzielę swoim doświadczeniem dotyczącym tego zakładu czyli Seat Auto Serwis Maran Warszawa ul. Wrocławska 2.
Niedawno pojechałem tam bo zabrakło mi oleju i chciałem stwierdzić co jest przyczyną wycieku. Diagnoza była szybka. poinformowano mnie, że miska olejowa jest pęknięta i trzeba wymieniać. Umówiłem się na wymianę. Jednak zanim tam pojechałem sprawdziłem tą miskę w innym zakładzie. Sam wchodzę tam pod samochód i co widzę? Całą, niepękniętą wręcz lśniącą miskę olejową. Moje zainteresowanie wzbudziło, gdy gościu dał mi do podpisania zamówienie a na nim zaznaczył bez pytania i informowania, że ja nie chcę otrzymać wymienianych częśi z powrotem.
Chcieli mi wcisnąć jakiś marny zamiennik (niewiadomo czy nowy) a mój orginalny i całkiem sprawny sprzedać lub wykorzystać.
Jeżeli to mają być standardy ASO to ja dziękuję bardzo.
Powrót do góry
pawlacz2010

Stały Bywalec



Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 148
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda Accord 1,8i VI
Piwa: 5/10
Wysłany: Czw 29 Wrz 2011, 19:29
Temat postu:

Re: ( Seat ) "maran" w-wa wrocławska 2


i ja mogę się podzielić opinią na temat tego serwisu.

Moje auto było/jest i pewnie będzie tam dalej serwisowane.

Miałem dwie przygody z nimi

1)Wydawało mi się że nastąpił ubytek płynu hamulcowego,jakieś 3 mm poniżej poziomu MIN na zimnym silniku.Pojechałem do ASO,sprawdzili wszystko i okazało się że jest OK,nawet przy mnie sprawdzili płyn hamulcowy na zawartość wodny z nim obecnej i wyszło zgodnie z nich normami.Nic nie trzeba było dolewać,widocznie mi się zdawało a że wadę wzroku mam sporą wiec....Very Happy
heheheh,nie wzieli złotówki

2)Któregoś razu przy hamowaniu zaczęło mi pukać zwłaszcza jak hamulec szedł w podłogę a koła były w tym samym czasie na nierówności.Podjechałem,zdjęli koła,okazało się że poluzowała się śruba od zacisku z tyłu.Hamulce były u nich robione,poprawili (wymienili śrubę na inną) i jest OK do teraz póki co....nie wzięli złotówki...

Generalnie serwis jest OK,przeglądu u nich były robione,znają auto.Nigdy nie było problemu.Cenu jak to w ASO,drogo ale nie wiem jak u innych producentów ale ASO Seata nie są sobie równe i ceny są różne a to na ul.Wrocławskiej do najdroższych nie należy Smile

Polecam:)
_________________
Zakup nowego samochodu to loteria,podobnie jak i z wyborem żony,i w jednym i w drugim przypadku nigdy nie wiesz jaki jest przebieg:)
Powrót do góry
magnum_6

Czytelnik



Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Ford Focus, Honda CB500
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 07 Gru 2011, 12:06
Temat postu:

Re: ( Seat ) "maran" w-wa wrocławska 2


Witam,

Ponieważ dopiero co miałem przyjemność skorzystać z serwisu lakierniczego, chętnie podzielę się moją pozytywną opinią.
Naprawa - niestandardowa - zestaw części motocykla Honda (bak, 2 owiewki chłodnicy, "zadupek" i błotnik.
Obsługiwał mnie Pan Artur i Mariusz.
Chętnie przyjęli części do drobnej naprawy i lakierowania (w przeciwieństwie do sąsiedniego serwisu z Wrocławskiej)
Za całość 700zł, co wydaje mi się jest atrakcyjną ceną jak na 5 rzeczy.
Obsługa - bardzo miła, Panowie wywiązali się z terminu, lakier został położony w oryginalnym kolorze, a polakierowane części wyglądają jak nowe Smile.
Jednym słowem pełen profesjonalizm. Polecam!
Powrót do góry
Ja62

Czytelnik



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 11 Lip 2012, 23:06
Temat postu:

Re: "maran" w-wa wrocławska 2


Serwisuję u "Marana" Alteę od nowości (już 8 lat). Czy muszę coś jeszcze dodawać ? Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat ) Polecane warsztaty


SeatLeon

49 900

2015r.

173 000 km

śląskie

SeatAltea XL

23 500

2010r.

186 000 km

pomorskie

SeatLeon

44 990

2016r.

130 000 km

wielkopolskie

SeatAltea XL

13 800

2009r.

200 000 km

pomorskie

SeatAltea XL

10 900

2007r.

346 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System