Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat ) "maran" w-wa wrocławska 2



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bercik68

Czytelnik



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): wawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 13 Kwi 2007, 01:00
Temat postu:

"maran" w-wa wrocławska 2


polecam ten serwis, zawsze zadbają o mojego "tolka"nalezycie, ceny jak na wawe uważam za niezbyt wygórowane, nie znam niezadowolonych klientów, ale moze tacy sie tu znajdą...
Powrót do góry
yelielo

Debiutant



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 12 Paź 2007, 15:20
Temat postu:

\\\'maran\\\' - sympatycznie


Witam,
bercik68 za Twoim poleceniem zadzwoniłem do firmy 'maran'. Udzielili mi fachowej porady, precyzyjnie poinformowali o kosztach i terminach. Wyjasnili na co trzeba zwracać uwagę. Jesli chodzi o koszty to średnie, wcale nie najniższe. Jeśli jakość usług jest tak precyzyjna jak fachowość porad to nie będzie mi szkoda pieniędzy. Jak ich odwiedze to nie omieszkam Was poinformować.
_________________
SEAT Toledo, 99', 1.9 TDI 110KM Signo
Powrót do góry
skype status
kjasin

Czytelnik



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Altea
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 23 Paź 2009, 14:39
Temat postu:

Re: "maran" w-wa wrocławska 2


bercik68 napisał:
polecam ten serwis, zawsze zadbają o mojego "tolka"nalezycie, ceny jak na wawe uważam za niezbyt wygórowane, nie znam niezadowolonych klientów, ale moze tacy sie tu znajdą...



Zdecydowanie polecam serwis Maran, po wcześniejszych wizytach w Auto Barcelonie, jestem mile zaskoczony, że jest serwis w którym pracują profesjonaliści, potrafiący szybko zlokalizować i usunąć usterkę, gotowi służyć także fachowymi radami.
Powrót do góry
bugal71

Debiutant



Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pionki
Posiadane auto: seat altea 1.6 2005
Piwa: 1/1
Wysłany: Pią 20 Lis 2009, 12:14
Temat postu:

Re: ( Seat ) "maran" w-wa wrocławska 2


Też polecam ten serwis. Serwisowałem w tym zakładzie cordobę, a teraz altea. Do tej pory zawsze było ok. Mam nadzieję,żę nie zmienię zdania Very Happy
Powrót do góry
irf

Debiutant



Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: seat altea XL 1,9 tdi,2007
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 27 Sty 2010, 16:36
Temat postu:

Re: ( Seat ) "maran" w-wa wrocławska 2


Witam
A ja nie polecam,są drodzy i nacinaja na wszystkim jak leci. Co do fachowości to są dobrzy
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 27 Sty 2010, 16:36
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
aroxxx

Debiutant



Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Toledo 1.8 20V 2001
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 25 Cze 2010, 11:15
Temat postu:

Re: ( Seat ) "maran" w-wa wrocławska 2


uwaga na goscia z wąsami (niski szczupły po 40stce) z sewisu mechanicznego potrafi byc arogancki i strasznie nalicza w szczegulnosci kobiety!!!! radze go omijac szerokim łukiem!!!!!!!!!!
Polecam Pana Mariusza najlepszy fachowiec i jest uczciwym człowiekiem!!!Polecam
_________________
Aro
Powrót do góry
adams20go

Dyskutant



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Seat Altea 1.6 Stylance, 2005r.
Piwa: 1/5
Wysłany: Wto 09 Lis 2010, 19:11
Temat postu:

Re: ( Seat ) "maran" w-wa wrocławska 2


Ja byłem w drugiej połowie października w owym ASO z racji tego że zakupiłem autko i chciałem sprawdzić "jak się ma" i wymienić olej Smile
Szczerze powiedziawszy wrażenie dość pozytywne. Cena? Nie mam porównania z innymi, ale za przegląd okresowy zapłaciłem niecałe 400zł (w tym filtr kabinowy i oleju), olej kupowałem sam, bo ceny oleju są przesadzone (Magnatec 5W40 5L coś koło 240zł chyba)
Początkowo powiedziano mi że nie będę mógł się przyglądać co i jak jest sprawdzane ale po wprowadzeniu autka na warsztat zaproszono mnie, że jeśli mam ochotę mogę wejść i popatrzeć. Oczywiście skorzystałem Smile
Skontrolowano akumulator, płyn chłodzący i hamulcowy, wysokość bieżnika, grubość klocków, amortyzatory, hamulce, podpięcie pod kompa i jeszcze kilka drobnostek. Nikt na mnie nie "warczał", że się plącze albo zadaje głupie pytania. Serwisował mnie taki koleś średniego wzrostu, koło 30 z brodą a obsługiwał pan Tomasz.
Generalnie byłem tam pierwszy raz i chyba chcieli dobrze się pokazać, żebym wrócił do nich jeszcze bo jak zapytałem o cenę jakiejś części to jeden z pracowników coś tam burknął a drugi go upomniał, że tu klient pierwszy raz, więc żeby się nie przestraszył trzeba go dobrze obsłużyć WinkSmile

Suma sumarum, ja polecam. Smile

PS. Jeśli chodzi o koszt części to te które ja brałem (filtr kabinowy + oleju) w normie. Filtr oleju Knecht widziałem w IC za 25zł, w ASO za oryginał zapłaciłem 33 chyba, w kabinowym też niewielka różnica w cenie.
Powrót do góry
cwiru_snb

Czytelnik



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: SEAT
Piwa: 1/1
Wysłany: Sro 12 Sty 2011, 22:59
Temat postu:

Seat Auto Serwis Maran Wrocławska 2 Uwaga !!! Omijać !!!


Ja się chętnie podzielę swoim doświadczeniem dotyczącym tego zakładu czyli Seat Auto Serwis Maran Warszawa ul. Wrocławska 2.
Niedawno pojechałem tam bo zabrakło mi oleju i chciałem stwierdzić co jest przyczyną wycieku. Diagnoza była szybka. poinformowano mnie, że miska olejowa jest pęknięta i trzeba wymieniać. Umówiłem się na wymianę. Jednak zanim tam pojechałem sprawdziłem tą miskę w innym zakładzie. Sam wchodzę tam pod samochód i co widzę? Całą, niepękniętą wręcz lśniącą miskę olejową. Moje zainteresowanie wzbudziło, gdy gościu dał mi do podpisania zamówienie a na nim zaznaczył bez pytania i informowania, że ja nie chcę otrzymać wymienianych częśi z powrotem.
Chcieli mi wcisnąć jakiś marny zamiennik (niewiadomo czy nowy) a mój orginalny i całkiem sprawny sprzedać lub wykorzystać.
Jeżeli to mają być standardy ASO to ja dziękuję bardzo.
Powrót do góry
pawlacz2010

Stały Bywalec



Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 148
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda Accord 1,8i VI
Piwa: 5/10
Wysłany: Czw 29 Wrz 2011, 19:29
Temat postu:

Re: ( Seat ) "maran" w-wa wrocławska 2


i ja mogę się podzielić opinią na temat tego serwisu.

Moje auto było/jest i pewnie będzie tam dalej serwisowane.

Miałem dwie przygody z nimi

1)Wydawało mi się że nastąpił ubytek płynu hamulcowego,jakieś 3 mm poniżej poziomu MIN na zimnym silniku.Pojechałem do ASO,sprawdzili wszystko i okazało się że jest OK,nawet przy mnie sprawdzili płyn hamulcowy na zawartość wodny z nim obecnej i wyszło zgodnie z nich normami.Nic nie trzeba było dolewać,widocznie mi się zdawało a że wadę wzroku mam sporą wiec....Very Happy
heheheh,nie wzieli złotówki

2)Któregoś razu przy hamowaniu zaczęło mi pukać zwłaszcza jak hamulec szedł w podłogę a koła były w tym samym czasie na nierówności.Podjechałem,zdjęli koła,okazało się że poluzowała się śruba od zacisku z tyłu.Hamulce były u nich robione,poprawili (wymienili śrubę na inną) i jest OK do teraz póki co....nie wzięli złotówki...

Generalnie serwis jest OK,przeglądu u nich były robione,znają auto.Nigdy nie było problemu.Cenu jak to w ASO,drogo ale nie wiem jak u innych producentów ale ASO Seata nie są sobie równe i ceny są różne a to na ul.Wrocławskiej do najdroższych nie należy Smile

Polecam:)
_________________
Zakup nowego samochodu to loteria,podobnie jak i z wyborem żony,i w jednym i w drugim przypadku nigdy nie wiesz jaki jest przebieg:)
Powrót do góry
magnum_6

Czytelnik



Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Ford Focus, Honda CB500
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 07 Gru 2011, 12:06
Temat postu:

Re: ( Seat ) "maran" w-wa wrocławska 2


Witam,

Ponieważ dopiero co miałem przyjemność skorzystać z serwisu lakierniczego, chętnie podzielę się moją pozytywną opinią.
Naprawa - niestandardowa - zestaw części motocykla Honda (bak, 2 owiewki chłodnicy, "zadupek" i błotnik.
Obsługiwał mnie Pan Artur i Mariusz.
Chętnie przyjęli części do drobnej naprawy i lakierowania (w przeciwieństwie do sąsiedniego serwisu z Wrocławskiej)
Za całość 700zł, co wydaje mi się jest atrakcyjną ceną jak na 5 rzeczy.
Obsługa - bardzo miła, Panowie wywiązali się z terminu, lakier został położony w oryginalnym kolorze, a polakierowane części wyglądają jak nowe Smile.
Jednym słowem pełen profesjonalizm. Polecam!
Powrót do góry
Ja62

Czytelnik



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 11 Lip 2012, 23:06
Temat postu:

Re: "maran" w-wa wrocławska 2


Serwisuję u "Marana" Alteę od nowości (już 8 lat). Czy muszę coś jeszcze dodawać ? Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat ) Polecane warsztaty


SeatAltea

17 900

2008r.

229 000 km

małopolskie

SeatLeon

46 900

2014r.

175 990 km

warmińsko-mazurskie

SeatIbiza

20 800

2010r.

183 000 km

śląskie

SeatArona

59 900

2018r.

70 000 km

mazowieckie

SeatLeon

62 300

2015r.

143 618 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System