Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Toledo ) woda pod wykładziną toledo 99


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yarpen Z

Czytelnik



Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 06 Mar 2007, 18:18
Temat postu:

Woda pod wykładziną w Toledo 99r.


Dzięki za redę.W samochodzie nie mam klimatyzacji.Na moim przykładzie mogę powiedzieć , że woda w tylnej cześci przedziału pasażerskiego po prostu przelewa się z przedniej części po podłodze.Woda znajduje się po stronie kierowcy.Tylko tyle , że ja posiadam wersję angielską i mieszkam w Irlandii.Bardzo proszę o więcej porad , ponieważ tutaj niemal codziennie pada deszcz.Z góry dziękuję i pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
dani3llo

Dyskutant



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 91

Posiadane auto: ___ _Panda Dynamic 1,2 _ ___
Piwa: 2/1
Wysłany: Wto 06 Mar 2007, 20:22
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) woda pod wykładziną toledo 99


w piatek/sobota zabieram sie za wymontowanie foteli oraz wyjecie wykłądziny aby ja wysuszyc przy okazji sprawdze jeszcze z przodu szyby na zwen.jest platik tez go wyjme czy jest opcja aby tamtedy tez sie lałą woda (wymontuje piorka wycieraczek i wyjme osłonke) jak coś wybadam wiecej podziele sie informacjami... TO MÓJ CEL NA WEEKEND Confused
Powrót do góry
gadu-gadu
driver 72

Debiutant



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 10


Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 06 Mar 2007, 21:31
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) woda pod wykładziną toledo 99


yarpen woda przelewa sie z progu.wiem,od soboty jezdze tylko z fotelem kierowcy,wykladzina jest podniesiona i sie suszy.woda zbiera sie na dole uszczelki.mam okazje poobserwowac.mieszkam w anglii,teraz ciagle leje.chcialem jechac zmienic uszczelki ale teraz mi danillo zabil klina z tymi szybami.przetestuje temat w sobote i zobaczymy.widze,ze to chyba wada seata?mam go dopiero dwa miesiace i mi zbrzydl. Crying or Very sad
_________________
driver 72
Powrót do góry
Yarpen Z

Czytelnik



Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 08 Mar 2007, 20:24
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) woda pod wykładziną toledo 99


Witam.Ja także podniosłem wykładzinę i plastik przy progu od strony kierowcy.Uprzednio wytarłem to miejce i położyłem tam chusteczki higieniczne.Na deszcz nie czekałem długo;)Po kilku godzinach otworzyłem drzwi i chusteczki były mokre.Jednak w dalszym ciągu będę obserwował skąd ta woda może się dostawać.W sobotę po pracy , jak znajdę czas to zajrzę także pod samochód i zdemontuję koło i błotnik.Mam nadzieje , że jakoś poradzimy sobie z tym problemem.Jeszcze jedno- pisałem w tej sprawie do SEAT Polska, ale jak do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.Pozdrawaim
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
driver 72

Debiutant



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 10


Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 08 Mar 2007, 22:13
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) woda pod wykładziną toledo 99


chce isc u mnie w weekend do serwisu.zobacze co powiedza.podejrzewam,ze uszczelki sa do niczego.wygladaja dobrze ale cudow nie ma.jak bede cos wiedziec to napisze.moze polacy ci odpisza?
_________________
driver 72
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 08 Mar 2007, 22:13
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
driver 72

Debiutant



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 10


Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 08 Mar 2007, 22:14
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) woda pod wykładziną toledo 99


chce isc u mnie w weekend do serwisu.zobacze co powiedza.podejrzewam,ze uszczelki sa do niczego.wygladaja dobrze ale cudow nie ma.jak bede cos wiedziec to napisze.moze polacy ci odpisza?
_________________
driver 72
Powrót do góry
driver 72

Debiutant



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 10


Piwa: 1/0
Wysłany: Sob 10 Mar 2007, 16:51
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) woda pod wykładziną toledo 99


witam,byłem w serwisie.trzeba zdjąć boczki,jest blacha od mechanizmu podnoszenia szyb.trzeba ją uszczelnić silikonem i powinno być dobrze.czekam aż wyschnie,potem jadę go umyć i się okaże.
_________________
driver 72
Powrót do góry
dani3llo

Dyskutant



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 91

Posiadane auto: ___ _Panda Dynamic 1,2 _ ___
Piwa: 2/1
Wysłany: Sob 10 Mar 2007, 19:54
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) woda pod wykładziną toledo 99


U mnie niestety woda dostaje sie od komory silnika. Powyjmowałem dywaniki (wygłuszacz też) plastik pod kolumną kierownicy i jak leje wodą przednią szybe to wlewa mi sie do kabiny woda... tak wiec u mnie to nie drzwi jak twierdził salon Seata a problem bardziej skomplikowany albo woda się wlewa od linki do otwierania maski albo pokrywą od styczników albo... sam już nie wiem zapał mi opadł 5 godzin na marne, pewnie Salon nieźle zaśpiewa za pomoc w tym. - pozdrawiam... może ktoś miał już z tym problem i coś napisze....
Powrót do góry
gadu-gadu
driver 72

Debiutant



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 10


Piwa: 1/0
Wysłany: Sob 10 Mar 2007, 23:09
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) woda pod wykładziną toledo 99


Dani3llo,spróbuj rozebrać podszybie.jak wyciągniesz ten pojemnik gdzie jest filtr pyłkowy to powinieneś zobaczyć odpływ wody.tam się lubią liście zbierać.może dlatego woda idzie do filtra.ja chyba mam temat zakończony.sie nie leje Very Happy [/i]
_________________
driver 72
Powrót do góry
dani3llo

Dyskutant



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 91

Posiadane auto: ___ _Panda Dynamic 1,2 _ ___
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 11 Mar 2007, 13:36
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) woda pod wykładziną toledo 99


Rozebrałem podszybie wczoraj i filtr pyłkowy jest po przeciwnej stronie kierowcy a mi cieknie od kierowcy...woda się wlewa albo:
- od linki do otwierania maski
- albo pokrywą od styczników
- albo gdzieś jest nieszczelność przy odpływie w błotniku... (ale to chyba niemozliwe)
Aż boje sie jechać do serwisu bo może być tak że bedą musieli demontować całą deske rozdzielczą aby dostać sie do miejsca gdzie jest nieszczelność ale to najgorsze czarne wyjscie... Crying or Very sad
Szukałem też nieszczelności przy szybie ale to raczej nie. Jak wlewałem wode bezspośrednio na to podszybie od strony kierowcy to woda cieniutkim strumyczkiem mi się lała... zaczyna mnie ten Seat wyprowadzać z równowagi... Evil or Very Mad
Powrót do góry
gadu-gadu
p.jermak

Czytelnik



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): hameln

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 12 Mar 2007, 23:17
Temat postu:

woda pod wykladzina


witam! ja mam identyczny problem jak dani3llo,i walcze z tym od roku(jak mam troche czasu).do dzisiaj nie wiem z kad woda sie dostaje pod pedaly.rozebralem wszystkie mozliwe plastiki,lalem woda do rynienek na podszybiu i leci spod pedalow,zasilikonowalem te plastikowa skrzynke z kablami dookola ale nic nie pomoglo.jak ktos bedzie cos wiedzial to prosze o pomoc
Powrót do góry
dani3llo

Dyskutant



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 91

Posiadane auto: ___ _Panda Dynamic 1,2 _ ___
Piwa: 2/1
Wysłany: Wto 13 Mar 2007, 12:09
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) woda pod wykładziną toledo 99


O ile moge coś podpowiedzieć to najcześciej woda dostaje sie od linki do otwierania maski (skrzynka ze stycznikami odpada tam jest guma plus podgieta blacha do góry).
U mnie na 99% jest pęknięcie wzdłuż właśnie tej skrzynki zgodnie ze spływem wody czy to wada Seata czy samochód był w tym miejscu spawany nie wiem dziś ma serwis to czymś zasilikonować potem pomalować i ma nie sie nie lać...
Proponuje dobrze się poprzyglądać czy u Ciebie nie ma jakiegoś pęknięcia... innej ewentualności nie ma jeśli samochód był niebity w tym miejscu.
Arrow Z wczorajszych opowieści słyszałem że Toledo i Leon często lubią podciekać jak nie przy podszybiu to na uszczelkach w drzwiach... trzeba pilnować aby nie pływać jak ja... pozdrawiam.
Powrót do góry
gadu-gadu
daro20

Dyskutant



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 87
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 19 Mar 2007, 18:04
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) woda pod wykładziną toledo 99


kurde seat toledo cieknie,nie spotkalem sie z tym nigdy wczesniej,wystarczy ze po deszczy wyjade na trase i mam mokre wnetrze,otwieram drzwi a na progach wszedzie wofa,cieknie jak dziurawe wiadro,nowe uszczelki cos pomoga??MOJE NIE WYGLADAJA NA ZNISZCZONE ITD A MIMO TO TO CIEKNIE Evil or Very Mad
Powrót do góry
gadu-gadu
p.jermak

Czytelnik



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): hameln

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 19 Mar 2007, 18:18
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) woda pod wykładziną toledo 99


u mnie woda zbiera sie miedzy dzwiami a progiem,gdy pada.problem w tym ze dostaje sie tam i nie zplywa,wiec przed jazda otwieram najpierw wszysykie dzwi zeby sobie zciekla,bo jak tego nie zrobie to przy pierwszym zakrecie mam wode w srodku Crying or Very sad
Powrót do góry
p.jermak

Czytelnik



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): hameln

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 19 Mar 2007, 18:21
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) woda pod wykładziną toledo 99


dodam jeszcze ze kupilem auto nowe,idzieje sie tak od zawsze.to raczej nie wina uszczelek
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
Strona 2 z 18
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Toledo »

Opinie o samochodach Seat Toledo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Toledo ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew


SeatMii

17 999

2013r.

206 000 km

warmińsko-mazurskie

SeatLeon

8 900

2004r.

171 000 km

śląskie

SeatLeon

16 500

2008r.

187 500 km

śląskie

SeatLeon

62 300

2015r.

143 618 km

podkarpackie

SeatLeon

64 900

2016r.

60 091 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System