Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Cordoba ) Miarowe huczenie/uderzenia przy jeździe na biegu ~100km/h



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Cordoba ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ jezdny-układ kierowniczy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szczwany Lis

Czytelnik



Dołączył: 03 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bartoszyce
Posiadane auto: Seat Cordoba 1996, 1595cm^3
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Wrz 2019, 09:25
Temat postu:

Miarowe huczenie/uderzenia przy jeździe na biegu ~100km/h


Cześć!
Od ponad około miesiąca mam "mały" problemik a ruszam w trasę za kilka dni więc turbo pilna sprawa Wink

Tak naprawdę nie wiem dokładnie kiedy to się pojawiło, bo usłyszałam to dosyć przypadkiem: miarowe huczenie/stukanie, tak naprawdę ciężko to też dokładnie nazwać, ale z pewnością miarowe związane z obrotami.
Dźwięk nie jest uciążliwy (z muzyką nie słychać ;P ) ale jak w samochodzie się nie mówi i bez radia to słyszalny i miarowy i wpadam w lekką paranoje o co chodzi. Najbardziej zauważalny i ciągłe hucznie jest przy prędkości ok.105 km/h, rozpoczyna się ok.95-100, przy 110/115 cichnie, ale te przedziały pewnie spowodowane zagłuszaniem pracy silnika, więc prawdopodobnie cośtam dzieje się ciągle. TYLKO NA BIEGU. A na luzie cisza. Nie ma bicia na kierownicy czy pedale gazu, nic nie drży.

Wymienione łożyska we wszystkich kołach, łożysko oporowe w skrzyni, olej w skrzyni dolany, koła wywarzone, klocki nowe, wahacze niepogięte nie było żadnego incydentu.
Seat Cordoba 1996, benzyna 1595cm^3, 74kW

Już mam obsesję na tym punkcie, kombinuje co to może być i pomysły mi się kończą. Może to wczesne oznaki półosi do wymiany?

Czy ktoś miał podobny problem?! Proszę pomóżcie.
Question Idea
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Cordoba ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ jezdny-układ kierowniczy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Cordoba »

Opinie o samochodach Seat Cordoba - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Cordoba ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ jezdny-układ kierowniczy


SeatAlhambra

13 900

2006r.

344 530 km

mazowieckie

SeatIbiza

20 800

2010r.

183 000 km

śląskie

SeatIbiza

27 900

2017r.

177 000 km

pomorskie

SeatAltea

12 900

2006r.

291 000 km

kujawsko-pomorskie

SeatLeon

8 900

2004r.

171 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System