Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat ) Oszust sprzedający Seata Ibize w Wołominie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) VIN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MPWAWA

Czytelnik



Dołączył: 31 Sty 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 31 Sty 2019, 23:05
Temat postu:

Oszust sprzedający Seata Ibize w Wołominie


Witam,
Stanowczo odradzam:
biały Seat Ibiza z 2015 roku o numerze Vin VSSZZZ6JZGR055844, sprzedawany przez Pana w podwarszawskim Wołominie (telefon 795 011 172).
Samochód sprowadzony z Francji.

https://www.otomoto.pl/oferta/seat-ibiza-style-bogata-opcja-idealna-okazja-ID6BAVgT.html

Według sprzedawcy stan bardzo dobry (nie wymaga żadnego wkładu finansowego), idealna okazja i, że malowana była jedynie maska i lewy błotnik.
Samochód sprawdzony przeze mnie w Aso Seata na ulicy Pułkowej w Warszawie.
Wyniki przeglądu (350 zł- na mój koszt oczywiście)- malowany każdy element (oprócz dachu), w niektórych miejscach 700 mikronów, amatorszczyzna, widoczne "szlifowanie" papierem ściernym na lakierze, dziurki, rysy, smugi itp. Według serwisanta możliwe odpryski lakieru już nawet za 2-3 miesiące. Oprócz lakieru cała lista podpunktów w raporcie, ale z najważniejszych: krzywy i pofalowany próg z prawej strony, wymieniona chłodnica na nową (naprawiający nawet się nie pofatygował, żeby wlać różowy płyn chłodniczy, który oryginalnie wlewa Seat), uszkodzone przeguby, nawet taki detal jak źle założone dysze spryskiwaczy i wiele wiele innych. Na podwoziu wgniecenia po obydwu stronach, według serwisanta od uchwytów wózka widłowego. Zapytany przeze mnie serwisant ile jest warty ten samochód-odpowiedział, że 10 tysięcy można by zapłacić. Samochód wystawiony jest za 32900 zł i na koniec sprzedający powiedział, ze ten samochód tyle jest wart i tyle za niego dostanie (cena na tą chwilę została "łaskawie" obniżona do 32500 zł).
Właściciel dokładnie zna stan tego auta, a idzie w zaparte.
Informacja o odbytym przeglądzie 31.01.2019 znajduje się w każdym serwisie Seata w Polsce, ja również mogę służyć pomocą ( kontakt pod adresem email fall86@o2.pl).
Ostrzegam potencjalnych kupujących przed niezłą wtopą, stratą czasu oraz pieniędzy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) VIN Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat ) VIN


SeatAlhambra

13 900

2006r.

344 530 km

mazowieckie

SeatMii

26 400

2015r.

78 116 km

śląskie

SeatAltea XL

23 500

2010r.

186 000 km

pomorskie

SeatLeon

22 900

2011r.

145 319 km

śląskie

SeatIbiza

27 900

2017r.

177 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System