Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat ) Cześć Wszystkim!!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ozzy1994

Czytelnik



Dołączył: 04 Lis 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Seat Leon II /Cupra
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 04 Lis 2018, 02:18
Temat postu:

Cześć Wszystkim!!


Witam wszystkich forumowiczów!
Pochodzę z Krakowa i od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Seata Leona II w pakiecie Cupra z 2007 roku Smile Jednostką napędową mojego Leonidasa jest silnik 1,9 TDI.
Jak moje wrażenia? Szczerze mówiąc od 1 momentu gdy siadłem za kółkiem Seata to już wiedziałem, że to jest dokładnie to czego szukałem!
Moim zdaniem mało, który 11 letni samochód może pochwalić się tak dobrym wykończeniem zewnętrznym jak i wewnętrznym, mimo upływu lat Leon nie odbiega wyglądem od nowszych samochodów i chyba jeszcze długo tak zostanie Smile Fotele są bardzo wygodne, czerwone podświetlenia stylowe a klimatyzacja w układzie 2C jest dobrze przemyślany pomysłem, audio naprawdę zadowalające + składane lusterka. Co do zewnętrznego wyglądu to naprawdę jestem zachwycony, pakiet Cupra i 16" felga robi robotę co tu dużo mówić Wink Silnik 1,9 TDI jest chyba już jedna z legend, wiele osób mi go polecało pod pretekstem ultra trwałości, a co do mocy to jak na ten moment mojej przygody z motoryzacją jest wystarczający i daje mi dużo frajdy, może kiedyś zrobię nowa mapę silnika Smile
Chciałbym dołączyć do tego forum ponieważ jestem totalnym laikiem w kwestiach mechaniki i motoryzacji a wiem, że na takim forum mogę się dużo nauczyć,poza tym chętnie spotkałbym się i poznał nowych ludzi na zlotach, nigdy nie miałem niestety przyjemności uczestniczyć w takich imprezach Smile Pozdrawiam wszystkich serdecznie a w linkach zdjęcia mojego Seata :
https://zapodaj.net/06c31aab37217.jpg.html
https://zapodaj.net/f6fb8e94b2f56.jpg.html
https://zapodaj.net/651e698338f9c.jpg.html
_________________
Seat LEON
1,9 TDI
Wizualny pakiet Cupra
Zawieszenie FR
Miłość od pierwszego depnięcia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat ) Przywitania

10) Witam »
13) Witam »

SeatAltea XL

10 900

2007r.

346 000 km

mazowieckie

SeatArosa

6 490

2003r.

199 080 km

pomorskie

SeatIbiza

25 900

2012r.

136 332 km

śląskie

SeatLeon

30 000

2019r.

215 000 km

lubelskie

SeatIbiza

27 900

2017r.

177 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System