Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Ibiza ) Problem z autkiem po kolizji



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Ibiza ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MB1996

Czytelnik



Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: Seat Ibiza III 2002 1.4 16 V
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Sie 2018, 15:56
Temat postu:

Problem z autkiem po kolizji


witam,
nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale ale mam problem ze swoją Ibizą III z 2002 roku z silnikiem 1,4 16 V i LPG. Ponad miesiąc temu byłem poszkodowanym w kolizji. Gość wpieprzył mi się w tył ( zderzak, klapa bagażnika do wymiany, wgnieciona belka od haka po lewej stronie). Do czasu kolizji wszystko chodziło jak trzeba. Problem pojawił się po kolizji i odebraniu auta od mechanika. Mianowicie podczas jazdy, wskaźnik paliwa opada na 0 chociaż przy zapłonie pokazuje prawidłowy stan paliwa ( tutaj podejrzewam walnięty pływak). Bardziej niepokoi mnie wskaźnik temperatury. Pokazuje on prawidłową temperaturę po nagrzaniu, działa normalnie, ale od czasu do czasu jak sobie jadę, włącza mi się alarm niby za wysokiej temperatury. Nic się nie dymi, nie kopci, nie wycieka, nie ma "masła" pod korkiem wlewu oleju, płyn chłodniczy nie dostaje się do oleju. Obrotomierz i prędkościomierz działa prawidłowo. Wczoraj pierwszy raz rano kiedy jechałem do roboty, wyłączyło mi się radio i wspomaganie kierownicy. Po zgaszeniu i zapaleniu auta to ustało. Dzisiaj już tego nie było a zrobiłem autem 60 km. Dodam jeszcze ze podczas zderzenia wyskoczyło mi z miejsca radio. Ale czy radio ma coś wspólnego z licznikami ? ktoś wie o co chodzi ? czy LPG ma z tym coś wspólnego ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Ibiza ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Ibiza »

Opinie o samochodach Seat Ibiza - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Ibiza ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.


SeatLeon

16 500

2008r.

187 500 km

śląskie

SeatLeon

18 999

2007r.

208 000 km

warmińsko-mazurskie

SeatLeon

64 900

2016r.

60 091 km

kujawsko-pomorskie

SeatMii

16 500

2013r.

208 463 km

mazowieckie

SeatLeon

21 900

2011r.

172 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System