Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Altea ) Wariujący centralny zamek



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Altea ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mc-fly

Czytelnik



Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Radomsko
Posiadane auto: Seat Altea XL
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 08 Sie 2017, 09:20
Temat postu:

Wariujący centralny zamek


Witam!

Przejrzałem tematy związane z centralnym zamkiem, ale nie czuję, by opisane tam rzeczy dokładnie pasowały do mojej przypadłości. A mianowicie od dwóch miesięcy jestem posiadaczem seata altei xl z 2007. Mniej więcej dwa tygodnie temu podczas jazdy lekko otworzyła się sama tylna szyba, zignorowaliśmy to. Lecz w tym tygodniu hocki klocki zaczęły się już na całego. Przeciwległa szyba otworzyła się całkowicie podczas jazdy, trzy dni temu otwieram auto z pilota, a centralny zamek natychmiast auto zamyka i tak dwa razy z rzędu, za trzecim spokój. Wczoraj zaprowadziłem auto do mechanika na wymianę rozrządu. Rozmawiamy o zamku, chciał zajrzeć na na tylne siedzenie, więc otwieram drzwi przyciskiem na tunelu środkowym, słychać otwieranie, mechanik łapie za klamkę i nic, to samo drugie drzwi pasażera. Dopiero przy trzeciej próbie otwarcia przyciskiem, tylne drzwi się otworzyły. Przypomniałem też sobie, że dwa tygodnie temu podczas czyszczenia kokpitu, na tunelu środkowym miałem przebicie. Gdy dotknąłem szmatką okolic przycisków na tunelu, to mnie ładnie popieściło. Mam wątpliwości, że był to ładunek wywołany pocieraniem szmatki o plastik, chociaż wszystko możliwe. Mechanik przy wymianie rozrządu, spróbuje poszukać przyczyny, ale za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczny.
Powrót do góry
Mc-fly

Czytelnik



Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Radomsko
Posiadane auto: Seat Altea XL
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 08 Sie 2017, 22:38
Temat postu:

Re: ( Seat Altea ) Wariujący centralny zamek


Na komputerze było kilka błędów, mechanik je wykasował i na razie nie powróciły, a zamek działa prawidłowo. Zapewne problem wróci w najmniej odpowiednim czasie. Były to następujące błędy:
01333 - moduł sterujący drzwi lewy tył
01334 - moduł sterujący drzwi prawy tył
01038 - zamek centralny ochrona termalna
01044 - jednostka kontrolna nieprawidłowo zakodowana - ten błąd powrócił, po uruchomieniu zapłonu
Gdyby ktoś miał jakieś sugestie, to bardzo proszę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Altea ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Altea »

Opinie o samochodach Seat Altea - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Altea ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.


SeatLeon

41 900

2017r.

204 104 km

śląskie

SeatMii

15 900

2013r.

208 463 km

mazowieckie

SeatLeon

33 500

2012r.

227 000 km

śląskie

SeatLeon

62 300

2015r.

143 618 km

podkarpackie

SeatLeon

21 999

2009r.

180 000 km

dolnośląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System