Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Altea ) witam serdecznie - zapytuję o Seata Ateca



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Altea ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reality

Czytelnik



Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Ford C-Max 1.5 Ecoboost Titanium Plus
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 09 Sty 2017, 16:09
Temat postu:

witam serdecznie - zapytuję o Seata Ateca


witam serdecznie wszystkich - pozdrawiam jednocześnie. jestem tu pierwszy raz - przymierzam się do zakupu Seata Ateca - poszukuje opinii o wersji 1.4 ACT benzyna manual Style - wersja 4x2 lub może 4x4 - chodzi mi o kwestie wygłuszenia, awaryjności, komfortu, spalania, elastyczności, trakcji, użytkowania ogólnie... nie mogę też nigdzie poszukać jaką pojemność ma zbiornik paliwa przy silniku 1.4 150KM w 4x2 i w 4x4... ktoś już to autko użytkuje lub zna nieco lepiej niż ze zdjęcia? pozdrawiam i proszę o pomoc pod jaki link się kierować aby "porozmawiać" o Seacie Ateca? gdzie jest część forum dotycząca ATECA? pozdrawiam i proszę o pomoc Wink
Powrót do góry
michal 76

Czytelnik



Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): O-ka
Posiadane auto: Seat Ateca -zamówiony
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 22 Sty 2017, 12:08
Temat postu:

Re: ( Seat Altea ) witam serdecznie - zapytuję o Seata Ateca


Zamówiłem takowego żonie. 1.4 Eco TSI 4Drive DSG Start&Stop 150 KM XCELLENCE. Miał być diesel 150 KM, ale po przejażdżce i przemyśleniu pozostała ta wersja. Kilka uwag. Silnik który siedzi w tym samochodzie jest z serii EA211 i nie ma nic wspólnego z silnikami TSI o których huczy internet. Jednostka ( cała rodzina) została wprowadzona bodajże w 213 -2014 roku, tak więc pierwsze egzemplarze użytkowane dosyć intensywnie mają przebiegi po 150tys. Rozmawiałem na temat tego silnika z zaprzyjaźnionym mechanikiem z VW i mówił że jest ok. Co do spalania jeździłem wersją bez napędu na 4 koła z silnikiem 1.4 tsi i powiem tak pali mało jak na taki samochód. Mi wyszła średnia 7,7 ( a mam ciężką nogę) jazda po S-ce i mieście. Samochód dobrze trzyma się drogi, w jest środku cicho i wygodnie. Zbiornik jeżeli dobrze pamiętam ma 50 bądź 55 litrów. Kultura pracy tego silnika jest ok, nawet jak chodzi na 2 cylindrach ( gdyby nie kontrolka na zegarach nie byłbyś w stanie powiedzieć kiedy chodzą 2 ). Ja postawiłem żonie kilka samochodów do wyboru i wybrała Seata ( teraz też jeździ Seatem). Ja napiszę krótko - zamawiaj bo warto, tylko potarguj się dobrze bo można wynegocjować rabat, chociaż pewnie usłyszysz jak ja że na ten samochód rabatu nie udzielają.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Altea ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Altea »

Opinie o samochodach Seat Altea - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Altea ) Oceń swoje auto


SeatLeon

19 800

2012r.

164 000 km

pomorskie

SeatAltea

24 900

2010r.

199 530 km

warmińsko-mazurskie

SeatMii

17 999

2013r.

206 000 km

warmińsko-mazurskie

SeatExeo

32 000

2013r.

213 000 km

śląskie

SeatLeon

22 900

2011r.

145 319 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System