Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat ) Seat Altea XL - proszę o opinię



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Oferty kupna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybol

Czytelnik



Dołączył: 08 Cze 2016
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Peugeot 5008
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 09 Cze 2016, 14:16
Temat postu:

Seat Altea XL - proszę o opinię


Witam,

tak jak pisałem w przywitaniu - poszukujemy z żoną Altei XL, diesel 2.0 140KM. Ale trafiliśmy na coś takiego:

http://allegro.pl/seat-altea-xl-tdi-i-wla-salon-filmy-hd-prywatnie-i6252205653.html

Takie opisy aut to lubię. Historia, zdjęcia, filmy. Wiem, auto z tego rocznika jest z reguły ładnych kilka tys. zł tańsze, ale tutaj cena wydaje się chyba być uzasadniona. Ze zdjęć i zamieszczonych filmików można wychwycić, że w poprzednich latach przebieg był proporcjonalnie niższy, tzn. nie został dopiero co cofnięty. Zresztą to pierwszy właściciel, historię można by sprawdzić w ASO.

To, co mnie jeszcze delikatnie niepokoi, to fakt, że to jest tak naprawdę 1.9 - po pięciu latach chipowany do tych 141KM. Nie wiem jak to może wpłynąć na żywotność silnika. Wiadomo, temat rzeka, ale podobno w tej kwestii raczej nie ma powodów do obaw (ocena mojego szwagra mechanika).

Wiecie, jak zmienia się spalanie tego auta po takiej zmianie mocy?

Jeszcze tak na marginesie: nie wiem, jak moje oczy zniosą czerwone podświetlenie;) Pamiętam, że wujkowi kiedyś w Leonie wstawili coś w tym stylu i za nic nie mógł do tego przywyknąć;]

Co o tym sądzicie? Jako znawcy modelu widzicie coś podejrzanego? Czy - przy założeniu prawdziwości opisu - auto warte jest takich pieniędzy?

Pozdrawiam,
Tomek
Powrót do góry
jack666

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 477
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: była Altea 1,9tdi 2009 jest VW Sportsvan 2016; Mii 2014
Piwa: 21/0
Wysłany: Pią 10 Cze 2016, 20:25
Temat postu:

Re: Seat Altea XL - proszę o opinię


rybol napisał:
Witam,

tak jak pisałem w przywitaniu - poszukujemy z żoną Altei XL, diesel 2.0 140KM. Ale trafiliśmy na coś takiego:

http://allegro.pl/seat-altea-xl-tdi-i-wla-salon-filmy-hd-prywatnie-i6252205653.html

Takie opisy aut to lubię. Historia, zdjęcia, filmy. Wiem, auto z tego rocznika jest z reguły ładnych kilka tys. zł tańsze, ale tutaj cena wydaje się chyba być uzasadniona. Ze zdjęć i zamieszczonych filmików można wychwycić, że w poprzednich latach przebieg był proporcjonalnie niższy, tzn. nie został dopiero co cofnięty. Zresztą to pierwszy właściciel, historię można by sprawdzić w ASO.

To, co mnie jeszcze delikatnie niepokoi, to fakt, że to jest tak naprawdę 1.9 - po pięciu latach chipowany do tych 141KM. Nie wiem jak to może wpłynąć na żywotność silnika. Wiadomo, temat rzeka, ale podobno w tej kwestii raczej nie ma powodów do obaw (ocena mojego szwagra mechanika).

Wiecie, jak zmienia się spalanie tego auta po takiej zmianie mocy?

Jeszcze tak na marginesie: nie wiem, jak moje oczy zniosą czerwone podświetlenie;) Pamiętam, że wujkowi kiedyś w Leonie wstawili coś w tym stylu i za nic nie mógł do tego przywyknąć;]

Co o tym sądzicie? Jako znawcy modelu widzicie coś podejrzanego? Czy - przy założeniu prawdziwości opisu - auto warte jest takich pieniędzy?

Pozdrawiam,
Tomek


W ogłoszeniu napisane jest : klima automatyczna - na zdjęciach klimatyzacje manualna.
Przy wymianie akumulatora wymieniane świece żarowe ? Po co ?
3 razy robione jakieś zadrapania - normalnie pedant
Na zdjęciach to chyba nie tapicerka welurowa

A co do wartości samochodu to w zeszłym tygodniu sprzedałem Alteę 1,9 tdi 105 KM wersja Style rocznik 2008, pierwsza rejestracja 2009, z klimatronikiem i oryginalnymi felgami 17 cali zakupioną u polskiego dealera, z przebiegiem 105 tys. km za 30 tys. pln bez długiego opisywania jej historii, bez czipów, bagażników czy innych dodatków. Fakt, że kupujący prawie codziennie widział ten samochód i był pierwszym z 4, którzy chcieli za niego dać cenę wywoławczą jak nagle z dnia na dzień zdecydowałem się go sprzedać i ogłosiłem to publicznie Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Oferty kupna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat ) Oferty kupna


SeatLeon

19 900

2009r.

192 000 km

mazowieckie

SeatAltea XL

14 800

2009r.

200 000 km

pomorskie

SeatLeon

16 500

2008r.

187 500 km

śląskie

SeatLeon

19 800

2012r.

164 000 km

pomorskie

SeatMii

16 500

2013r.

208 463 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System