Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Arosa ) Seat Arosa 1.7 SDI brak wspomagania kierownicy.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Arosa ) Zawieszenie-układ jezdny-układ kierowniczy-układ hamulcowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mkmartv

Debiutant



Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Grecja Mykonos
Posiadane auto: Seat Arosa 1.7 sdi
Piwa: 0/1
Wysłany: Sob 06 Cze 2015, 20:52
Temat postu:

Seat Arosa 1.7 SDI brak wspomagania kierownicy.


Witam. Mam pewien problem ze wspomaganiem kierownicy, a więc od początku jakieś dwa trzy lata temu przestało działać wspomaganie kierownicy nie przejąłem się tym specjalnie bo bez wspomagania też można było jeździć tak małym autem aż do czasu kiedy kilka dni temu rozsypała się pompa wspomagania a dokładniej wyleciała z niej ośka na której jest przykręcone koło do jej napędu, wtedy pomyślałem sobie że pewnie to już dużo wcześniej był z nią problem i właśnie dla tego przestało działać wspomaganie, ale niestety po wymianie pompy na nową w dalszym ciągu nie mam wspomagania, mam w związku z tym pytanie co może być przyczyną braku wspomagania w tym samochodzie oprócz samej pompy bo mam zamiar udać się do serwisu ale że nie za bardzo ufam greckim serwisom to wolał bym się przynajmniej w przybliżeniu dowiedzieć jaka to może być przyczyna braku wspomagania. Dziękuję bardzo za wszelkie informacje i porady kolegom z Polski.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Arosa ) Zawieszenie-układ jezdny-układ kierowniczy-układ hamulcowy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Arosa »

Opinie o samochodach Seat Arosa - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Arosa ) Zawieszenie-układ jezdny-układ kierowniczy-układ hamulcowy


SeatToledo

9 900

2004r.

240 000 km

łódzkie

SeatIbiza

13 800

2009r.

250 000 km

pomorskie

SeatLeon

17 990

2009r.

189 000 km

wielkopolskie

SeatIbiza

26 900

2012r.

234 100 km

mazowieckie

SeatMii

17 999

2013r.

206 000 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System