Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Arosa ) Seat Arosa 1.7 SDI Jak naszpanować pasek .



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Arosa ) Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mkmartv

Debiutant



Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Grecja Mykonos
Posiadane auto: Seat Arosa 1.7 sdi
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 01 Mar 2015, 14:04
Temat postu:

Seat Arosa 1.7 SDI Jak naszpanować pasek .


Witam. Chciałbym prosić kolegów o informacje w jaki sposób można w tym samochodzie naszpanować pasek wieloklinowy który napędza alternator , pompę wody i pompę wspomagania kierownicy.
Byłem zmuszony na mały patent w tym samochodzie z powodu rozsypania się pompy wspomagania kierownicy, mianowicie patent polegał na tym że wyjąłem ją całkowicie ja całkiem a pompę wody i alternator połączyłem z silnikiem przy pomocy odpowiednio krótszego paska wieloklinowego, pasek tak dobrałem że wskoczył mi na miejsce z wielkim trudem, ale jak już był na swoim miejscu to jest teraz za wolny i z tego powodu chciałbym go trochę naszpanować tylko nie wiem jak to można zrobić ba w tym samochodzie tak jest wszystko naładowane na kupę że basek w raz z kołami na których się znajduje jest kilka centymetrów od ramy samochodu i nie ma tam teoretycznie żadnego dostępu, widzę tam w prawdzie jakiś szpanier w postaci rolki ale nie ma do niego żadnego dostępu, tak na marginesie ciekawy jestem jaki mądry projektował ten samochód. Na pewno będziecie się zastanawiać po jakiego licha rabie takie kombinacje jak prościej było by kupić nawą pompę wspomagania za 250 300 zł. i zrobić to jak powinno to być zrobione, gdybym pył w Polsce to tak bym na pewno zrobił ale że na razie jestem w Grecji i nie mam zamiaru tym złodziejom płacić za pompę 170 Eur tym bardziej że za miesiąc mam w planie wyjazd do Polski i u nas sobie kupie pompę za rozsądną cenę, ale żeby przez ten jeszcze miesiąc żona miała jeszcze czym jeździć to jestem zmuszony odstawić taką prowizorkę, tylko prosił bym was bardzo o instrukcje od naszpanawać tym pasek w tym niewdzięcznym do pracy samochodzie gdzie wszystko tak tam jest naładowane na kupę.

Przepraszam jak zamieściłem moje pytanie w nie odpowiednim miejscu ale na prawde nie wiediałem w jakim dziale to napisać.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Arosa ) Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Arosa »

Opinie o samochodach Seat Arosa - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Arosa ) Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.


SeatAltea

12 900

2006r.

291 000 km

kujawsko-pomorskie

SeatExeo

32 000

2013r.

213 000 km

śląskie

SeatLeon

37 900

2017r.

120 000 km

mazowieckie

SeatLeon

19 800

2012r.

164 000 km

pomorskie

SeatAlhambra

13 900

2006r.

344 530 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System