Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Cordoba ) wysokie obroty na biegu jałowym



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Cordoba ) Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
irosław

Czytelnik



Dołączył: 20 Sty 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): LUBLIN
Posiadane auto: SEAT CORDOBA 1,9 TDI 2002r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 21 Sty 2015, 09:40
Temat postu:

wysokie obroty na biegu jałowym


Witam wszystkich kolegów i koleżanki na forum.Mam duży problem z seatem cordobą 1,9TDI 90K.M.AGR 2002r.
mianowicie po odpaleniu dostaje 1300-2200 obrotów duży wpływ ma temperatura zewnętrzna im zimniej tym wyższe obroty po rozgrzaniu do 90 stopni obroty spadają do 1000.Wymieniłem już komputer, pompę wtryskową ,czujnik temperatury chłodzenia. pompa wyregulowana podaje prawidłowe dawkowanie.Może ktoś ma jeszcze pomysł co jeszcze mam wymienić? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Powrót do góry
Sadzio86

Czytelnik



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): KUJAWSKO - POMORSKIE
Posiadane auto: SEAT CORDOBA, 1,9TDI ATD 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 14 Lip 2015, 20:09
Temat postu:

Re: ( Seat Cordoba ) wysokie obroty na biegu jałowym


Witam,

Miałem podobny problem z 1,9 ATD. Mechanik chciał rozgrzebać pół silnika i elektryki. Do wymiany był czujnik temperatury cieczy chłodzącej. Kupiłem "niby" oryginalny poza ASO i po założeniu problem znikł, ąle jak rozgrzałem silnik to ponownie wywalał błędy. Kupiłem w ASO za 140zł oryginał i jak ręką odjąłSmile. Dodam że niby oryginalny czujnik został sprawdzony przez fachowca i porównany z tym z ASO. Czujnik za 35zł tracił sygnał przy około 75stopniach i dlatego komp wywalał błędy. Znajomy z serwisu twierdzi ze to topowa usterka 6L. Powodzenia!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Cordoba ) Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Cordoba »

Opinie o samochodach Seat Cordoba - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Cordoba ) Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.


SeatToledo

9 900

2004r.

240 000 km

łódzkie

SeatIbiza

16 490

2010r.

154 501 km

pomorskie

SeatAltea

12 900

2006r.

291 000 km

kujawsko-pomorskie

SeatLeon

16 500

2008r.

187 500 km

śląskie

SeatAltea XL

10 900

2007r.

346 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System