Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Ibiza ) Problem z radiem i panelem wyświetlacza w Ibizie II FL



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Ibiza ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrek930411

Czytelnik



Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Seat Ibiza II FL 1.4 60km 2000r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 20 Lis 2014, 08:55
Temat postu:

Problem z radiem i panelem wyświetlacza w Ibizie II FL


Cześć. Od jakiegoś czasu, słynne radio z dużym wyświetlaczem zaczęło dawać się we znaki. Pewnego dnia odmówiło posłuszeństwa, zarówno panel jak i puszka radia. Szybko więc znalazłem obydwie części na portalu aukcyjnym, zamówiłem, montuję i... NIC. Po prostu nic się nie dzieje zero reakcji. Pierwsza myśl - bezpiecznik, faktycznie był spalony więc od razu wymieniłem ale to niewiele dało. Podjechałem do zaprzyjaźnionego auto-złomu żeby spróbować podłączyć z innymi panelami/puszkami. W najlepszej konfiguracji działało radio ( bez nawiewu i temperatury). Podobno istnieją różne wersje tych paneli i puszek z różnymi oprogramowaniami przez co są takie jaja. Do tej pory było tak że miałem osobno radio Alpine, a wyświetlacz służył tylko do odczytu temperatury i sterowania nawiewem. Wizja jazdy w zimie bez ogrzewania mnie przeraża więc sprawa jest dosyć pilna. Moje pytanie jest takie: czy prawda to z tym że najlepiej to kupić zestaw puszka + panel z identycznego samochodu jak mój ( Ibiza II FL 2000r. 1.4 MPI 60KM bez klimatyzacji)? Czy to po prostu zbieg okoliczności? Czy ktoś z was ma może takie części na sprzedaż? Może ktoś zna jakiś autozłom gdzie mógłbym coś takiego znaleźć? Czy może da się zrobić manualny nawiew a radio zostanie z Alpine... Na obecną chwilę mam puszkę (sprawną, kupioną "nową" używaną). Do tej pory była w aucie sama płytka bez puszki, bo ktoś przerabiał to na niefabryczne radio. W związku z tym nie mam pojęcia jaka puszka była w dotychczasowym aucie, a że nie miałem pojęcia o różnych rodzajach puszek to kupiłem pierwszą lepszą. Na naklejce u góry mam następujący kod: W06K0035156A--- a na drugiej, tej z boku mam: RADIO HIGH 6K0 035 156 A 9.18374-83. Dotychczasowy panel był z opcją klimatyzacji (z przyciskiem AC). Paradoksalnie w aucie nigdy nie było klimatyzacji, także sami widzicie niezły cyrk. Panel który był w aucie jak je kupiłem był z opcją klimatyzacji. Klima oczywiście nie działała, a przycisk AUTO działał jako włącznik obiegu wewnętrznego. Przycisk AC i strzałka od obiegu nie działały. Auto nie posiada klimatyzacji. Wyświetlacz wyświetlał stację radiową, temperaturę, można było regulować bieg i temperaturę nawiewu, włączać obieg wewnętrzny, był zegarek i w sumie to można było nawet ustawiać częstotliwość radia. Dotychczasowy panel (ten z klimą który był od kupna samochodu) jest już najprawdopodobniej do wyrzucenia bo nie wiem już czy coś się da z tego wykrzesać, więc będę musiał kupić nowy panel. Na panelu od wewnętrznej strony, na dole, jest podłużna naklejka z kodem kreskowym i nad kodem jest napisane: FECHA: 01/06/01 04:57 0p: 420115. Pod kodem jest napisane: 719469 Nivel 10. Jeszcze takie pytanko, czy jeśli potrzebuję sterowanie nawiewem to potrzebne jest radio BC? To jest Board Computer?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Ibiza ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Ibiza »

Opinie o samochodach Seat Ibiza - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Ibiza ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew


SeatLeon

49 900

2016r.

115 000 km

wielkopolskie

SeatMii

17 999

2013r.

206 000 km

warmińsko-mazurskie

SeatLeon

46 990

2017r.

195 000 km

wielkopolskie

SeatAltea XL

13 800

2009r.

200 000 km

pomorskie

SeatIbiza

26 900

2012r.

234 100 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System