Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Toledo ) Wyłączający się klimatronik



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eLLJJot

Czytelnik



Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubliniec
Posiadane auto: Seat Cordoba 1.9 TDI 2003r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 28 Sie 2014, 18:53
Temat postu:

Wyłączający się klimatronik


Witam, mam pewien problem z moim klimatronikiem w Seacie Cordoba 1.9TDI 2003r. Gdy odpalę samochód i włączę klimę to wszystko elegancko hula. Natomiast po około 30-40 minutach nagle przestaje lecieć zimne powietrze i czuć że klima się wyłączyła i leci zwykły nawiew. Już nabiłem na nowo klimę, odgrzybiłem, wymieniłem filtr i nic... Podłączyłem się VAGiem i wyszło: 00705 - Relay for Coolant Fan: Stage 1 (J279) 009 - Open or Short to Ground. Wyczytałem że to sterownik do wentylatorów, więc kupiłem nowy, wymieniłem, skasowałem błąd iii po 40 minutach znów wyłączyła się klima i znów wywaliło ten sam błąd. Czy ktoś może mi pomóc? W niedzielę wyjeżdżam do Austrii i chyba padnę bez klimy na tej trasie.
Powrót do góry
szymekgd

Auto Maniak



Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 1781
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Seat Toledo AFN
Piwa: 72/5
Wysłany: Czw 28 Sie 2014, 20:09
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) Wyłączający się klimatronik


Bardziej przekaznik jest winien, poczytaj: http://forum.vw-passat.pl/threads/28164-Wentylator-wiatrak-klimy-Sprawdzony-spos%C3%B3b-na-uzdrowienie/page9
_________________
pozdr. Michal
Powrót do góry
klerykk

Czytelnik



Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: Seat Ibiza 1,4 (2007)
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 04 Sie 2015, 22:41
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) Wyłączający się klimatronik


Witam,

Odświeżam stary temat ale dokładnie mam taki sam problem w Ibizie 1,4 z 2007 roku. Climatronic działa przez kilkadziesiąt minut i przestaje. Zaczyna lecieć nieschłodzone powietrze. Wystarczy się zatrzymać, wyłączyć silnik, ponownie uruchomić i wszystko wraca do normy na kolejne kilkadziesiąt minut. U mechanika po podłączenia do komputera pokazuje kod błędu 18. Oznacza to podobno jakieś odłączenie klimy w przypadku braku ruchu kół. Podobno tak to jest, że na postoju po kilkudziesięciu minutach ma się wyłączyć. (tu też mogą mnie wkręcać). Problem w tym, że mój wyłącza się podczas jazdy tj. kiedy koła są w ruchu.
Nie znam się więc mechanik może mi wkręcać co mu się podoba, ale ja chcę ten problem rozwiązać, a do tej pory nikt sobie z tym nie poradził. Jakieś sugestie, które mogę przekazać mechanikowi?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Toledo »

Opinie o samochodach Seat Toledo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Toledo ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew


SeatAltea

12 900

2006r.

291 000 km

kujawsko-pomorskie

SeatLeon

65 900

2017r.

87 000 km

śląskie

SeatLeon

35 300

2013r.

191 254 km

świętokrzyskie

SeatMii

26 400

2015r.

78 116 km

śląskie

SeatToledo

9 900

2004r.

240 000 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System