Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Toledo ) Wyłączający się klimatronik



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eLLJJot

Czytelnik



Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubliniec
Posiadane auto: Seat Cordoba 1.9 TDI 2003r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 28 Sie 2014, 18:53
Temat postu:

Wyłączający się klimatronik


Witam, mam pewien problem z moim klimatronikiem w Seacie Cordoba 1.9TDI 2003r. Gdy odpalę samochód i włączę klimę to wszystko elegancko hula. Natomiast po około 30-40 minutach nagle przestaje lecieć zimne powietrze i czuć że klima się wyłączyła i leci zwykły nawiew. Już nabiłem na nowo klimę, odgrzybiłem, wymieniłem filtr i nic... Podłączyłem się VAGiem i wyszło: 00705 - Relay for Coolant Fan: Stage 1 (J279) 009 - Open or Short to Ground. Wyczytałem że to sterownik do wentylatorów, więc kupiłem nowy, wymieniłem, skasowałem błąd iii po 40 minutach znów wyłączyła się klima i znów wywaliło ten sam błąd. Czy ktoś może mi pomóc? W niedzielę wyjeżdżam do Austrii i chyba padnę bez klimy na tej trasie.
Powrót do góry
szymekgd

Auto Maniak



Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 1781
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Seat Toledo AFN
Piwa: 72/5
Wysłany: Czw 28 Sie 2014, 20:09
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) Wyłączający się klimatronik


Bardziej przekaznik jest winien, poczytaj: http://forum.vw-passat.pl/threads/28164-Wentylator-wiatrak-klimy-Sprawdzony-spos%C3%B3b-na-uzdrowienie/page9
_________________
pozdr. Michal
Powrót do góry
klerykk

Czytelnik



Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: Seat Ibiza 1,4 (2007)
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 04 Sie 2015, 22:41
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) Wyłączający się klimatronik


Witam,

Odświeżam stary temat ale dokładnie mam taki sam problem w Ibizie 1,4 z 2007 roku. Climatronic działa przez kilkadziesiąt minut i przestaje. Zaczyna lecieć nieschłodzone powietrze. Wystarczy się zatrzymać, wyłączyć silnik, ponownie uruchomić i wszystko wraca do normy na kolejne kilkadziesiąt minut. U mechanika po podłączenia do komputera pokazuje kod błędu 18. Oznacza to podobno jakieś odłączenie klimy w przypadku braku ruchu kół. Podobno tak to jest, że na postoju po kilkudziesięciu minutach ma się wyłączyć. (tu też mogą mnie wkręcać). Problem w tym, że mój wyłącza się podczas jazdy tj. kiedy koła są w ruchu.
Nie znam się więc mechanik może mi wkręcać co mu się podoba, ale ja chcę ten problem rozwiązać, a do tej pory nikt sobie z tym nie poradził. Jakieś sugestie, które mogę przekazać mechanikowi?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Toledo »

Opinie o samochodach Seat Toledo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Toledo ) Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew


SeatToledo

9 900

2004r.

240 000 km

łódzkie

SeatLeon

35 300

2013r.

191 254 km

świętokrzyskie

SeatLeon

25 000

2009r.

190 000 km

śląskie

SeatLeon

49 900

2016r.

115 000 km

wielkopolskie

SeatAltea

12 900

2006r.

291 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System