Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat ) Naprawa zamka



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
longer.2110

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 274
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Seat leon Sport 1.9 TDi 110 ASV
Piwa: 7/8
Wysłany: Sob 18 Sty 2014, 19:48
Temat postu:

Naprawa zamka


Witam..
czytałem dużo o tych nieszczęsnych mikrostykach i ich naprawach jednak nie czuje się na siłach by sie, za to zabrać,
moje pytanie - czy w okolicy Rzeszowa, Łańcuta Dębicy Mielca, generalnie Podkarpacie - jest ktoś kto by to zrobił?? oczywiście nie za darmo.
pozdrawiam
_________________
Leon Sport Wink
Powrót do góry
NED
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 3511
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podkarpacie
Posiadane auto: Seat Toledo Signo 1,820v+lpg 99 Peugeot 106 1,1 97r. r
Piwa: 191/38
Wysłany: Nie 19 Sty 2014, 11:26
Temat postu:

( Seat ) Naprawa zamka


A co Ci się dokładnie dzieje Question Standardowe objawy (oświetlenie kabiny , światełko w drzwiach ,sygnał świateł , szwankujący centralny ) jeśli tak to prawdopodobnie ścieżki na płytce w zamku skorodowały , ewentualnie mikro-styk , lub połamane kable w wiązce pomiędzy drzwiami a kabiną.Wczoraj przerabiałem wymianę zamka w tylnych lewych drzwiach gdyż całkiem się zablokowały i nie dało się ich otworzyć tak z zewnątrz jak i ze środka.Przednie przerabiałem już dwa razy , raz naprawa ścieżek w zamku (pomogło na półtora roku)następnie wymiana na używkę śmiga już trzeci rok bez problemu)
Nie jest to skomplikowana operacja (szczególnie dla kogoś kto już to robił Laughing ) Sam chętnie bym Ci pomógł ale kiepsko u mnie z czasem gdyż pracuję w delegacji i przyjeżdżam tylko na sobotę i niedzielę.Jednak gdybyś chciał się sam za to wziąć to możesz liczyć na pełne wsparcie (mogę nawet udostępnić garaż )
_________________
Nie ma trudnych pytań , trudne są tylko odpowiedzi.
NED
Powrót do góry
gadu-gadu Wystawiono 1 piw(a)
longer.2110

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 274
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Seat leon Sport 1.9 TDi 110 ASV
Piwa: 7/8
Wysłany: Wto 18 Mar 2014, 09:53
Temat postu:

Re: ( Seat ) Naprawa zamka


witam,
Sprawa ma się tak, ze jakiś czas temu rozbierałem drzwi i naprawiałem zamki gdyż nie świeciły się kopertówki z przodu,brak info o niezgaszonych światłach, czasem po zamknięciu odbijał zamek kierowcy, więc typowe usterki, mikro świtche były dobre, nie łączyło jedynie na wtyczkach do zamków, po naprawie wszystko jest ok, zamyka, otwiera z kluczyka z pilota, światełka świecą, działa domykanie i otwieranie szyb z kluczyka. Zauważyłem jednak ze co jakiś czas, sporadycznie dzieje się rzecz taka iż np po wyjęciu kluczyka ze stacyjki nie zapala się światło w podsufitce, gdy auto jest zapalone lub na samym zapłonie po otwarciu i zamknięciu drzwi podsufitka gaśnie od razu a nie stopniowo się ściemnia, co ważne! mikro styki są dobre, kopertówki świecą, wszystko jest ok, w zamku ścieżki drukowane są jak nowe, zero korozji, na te dolegliwość pomaga np zamknięcie i otwarcie centralnego z konsoli kierowcy, Sorki za taki długi opis ale co to może być? nadal zamek szwankuje? dodam że wszystkie jego funkcji działają...
_________________
_________________
Leon Sport Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat ) Polecane warsztaty


SeatLeon

37 900

2017r.

120 000 km

mazowieckie

SeatAltea XL

23 500

2010r.

186 000 km

pomorskie

SeatAltea XL

23 900

2008r.

195 000 km

śląskie

SeatAltea XL

25 900

2011r.

170 425 km

warmińsko-mazurskie

SeatLeon

18 999

2007r.

208 000 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System