Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Toledo ) słabe przyspieszenie brak mocy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
l_u_k_a_s4

Czytelnik



Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Międzychód
Posiadane auto: Seat Toledo II 1.6 sr 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 05 Gru 2012, 20:51
Temat postu:

słabe przyspieszenie brak mocy


witam. jestem nowy na forum. mam problem z moim autkiem a mianowicie posiadam toledo II 1.6 sr z 99'. problem objawia się przy dodawaniu gazu gdy wciskam pedał auto nie chce przyspieszać od razu tylko po chwili i powoli, problem jest juz od jakiegos czasu wczesniej był bardziej żwawy. dodam ze wszysystko wymieniane na czas ostatnio czyszczona przepustnica efekt przed i po taki sam z tym że unormowaly mi sie obroty. przeszukując różne fora znalazłem opis że mogą to być gumki na kolektorze ssacym...prosiłbym o pomoc bo już mi się wyczerpały wszystkie pomysły Question
Powrót do góry
NED
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 3511
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podkarpacie
Posiadane auto: Seat Toledo Signo 1,820v+lpg 99 Peugeot 106 1,1 97r. r
Piwa: 191/38
Wysłany: Sro 05 Gru 2012, 21:53
Temat postu:

( Seat Toledo ) słabe przyspieszenie brak mocy


Witam.
Generalnie to silnik 1,6 nie jest zbyt zrywny tym bardziej przy takiej masie Tolek swoje waży.Natomiast co do Twoich podejrzeń to nieszczelność w dolocie objawiała by się syczeniem.Pytanie czy podpinałeś auto pod komputer jeśli nie to od tego bym zaczął.
_________________
Nie ma trudnych pytań , trudne są tylko odpowiedzi.
NED
Powrót do góry
gadu-gadu
ariush

Dyskutant



Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 81

Posiadane auto: Seat leon 1.4 2002
Piwa: 3/4
Wysłany: Nie 09 Gru 2012, 13:33
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) słabe przyspieszenie brak mocy


Witam.

a myślałeś aby wykonać pomiar ciśnienia w cylindrach, aby sprawdzić czy pierścienie nie poleciały,ale wcześniej zdemontuj filtr powietrza i zobacz czy jest suchy czy masz tam olej. Jak jest sucho, to pierścienie są ok.Jak nie to sprawdź odmę,czy się nie zapchała.Ja tak miałem w swoim. pozdr
Powrót do góry
gulgon

Dyskutant



Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 64
Skąd jesteś (miejscowość / region): POZNAN
Posiadane auto: SEAT TOLEDO 2 1.8 20V
Piwa: 2/1
Wysłany: Pon 01 Kwi 2013, 12:02
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) słabe przyspieszenie brak mocy


Kolego mialem taki sam problem i nie zaleznie czy bylo to na gazie czy benzynce.Wymienilem swiece,przewody,czyscilem przepustnice .itd.Jak sie okazalo sie ze mialem do wymiany sonde lambda i problem zniknal.Auto ma teraz buta nie do porownania i spalanie tez znacznie sie zmniejszylo, no i obtoty stoja nie ruchomo! Podepnij autu pod kompa i zobacz jakie bledy ci pokaze.Mi pokazywal blad sondy i faktycznie to byla przyczyna dlawienia sie braku mocy i przyspieszenia,falujacych obrotow i spalania.Jesli wykaze ci ze to sonda to odrazu polecam oryginalna boscha lub vw.Zadnych podrobek bo efekt moze byc zaden lub powroci za 20-30tys km.Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Toledo »

Opinie o samochodach Seat Toledo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Toledo ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.


SeatAlhambra

46 900

2012r.

184 633 km

mazowieckie

SeatIbiza

28 800

2008r.

232 000 km

mazowieckie

SeatIbiza

29 500

2014r.

196 000 km

śląskie

SeatIbiza

13 900

2007r.

198 000 km

małopolskie

SeatToledo

9 900

2004r.

240 000 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System