Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Ibiza ) Ocena samochodu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Ibiza ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
banditeye

Czytelnik



Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 07 Cze 2012, 10:52
Temat postu:

Ocena samochodu


Witam. Poszukuje samochodu i nie wiem na co się zdecydować. Znalazłem taką oferte http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-fr-130km-i2393930840.html#tabsAnchor . Co o niej sądzicie? Czy ten samochód jest godny uwagi? Wybieram między właśnie seatem a bmw e46.
Powrót do góry
Grzenio_ni

Auto Maniak



Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 847
Skąd jesteś (miejscowość / region): Niepołomice k/ Krakowa
Posiadane auto: Seat Altea XL 1,6 TDI 2012
Piwa: 41/5
Wysłany: Czw 07 Cze 2012, 12:29
Temat postu:

Re: ( Seat Ibiza ) Ocena samochodu


witam, kolego wypytaj skąd i kiedy auto zostało sprowadzone po rejestracji ja widzę że to świeże numery Wieliczki gdyż jestem z jej okolic i tez mam KWI ........ Jeżeli ktoś sprowadza rejestruje i zaraz sprzedaje to albo autohandel albo z autem może byc coś nie tak ale to moje mysli. Ja myślę że z Ibizy będziesz bardziej zadowolony jak z BM-ki mniejsze koszty utrzymania i serwisu a kopa Ibiza będzie miała. Ja mam juz 2 seata Leon Altea i juz wiem że następny jak będę kupował tez bedzie Seat. Ja tez się nie mogłem zdecydować co kupić wybrałem się 4 lata temu się do Niemiec po golfa IV a przywiozłem Leona tańszego ale dużo lepiej wyposażonego w bajery, po Leonie jest Altea ponieważ Seaty są tańsze w zakupie lepiej wyposażone a to i tak Grupa VAG. Każdy ma swoje gusta jedni wolą Merce BMW a inni Seaty ale są też Skodownicy Smile
Zdjęcia są tak zrobione że po nich nic nie widać słaba jakość brak zdjęć wnętrza poprostu lipa, pozostaje dzwonić do włściciela wypytać o wszystkie szczegóły ( chociaż każdy mówi to co uważa za stosowne mówione pod siebie aby auto sprzedać ) ma nie być LIPY Smile wtedy auto można barć
_________________
czasem się mylę
Powrót do góry
Czarny Leon

Dyskutant



Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 75
Skąd jesteś (miejscowość / region): Strzelin
Posiadane auto: Leon m1 '06 1.9 AXR
Piwa: 2/0
Wysłany: Czw 07 Cze 2012, 16:12
Temat postu:

Ocena samochodu


Szukałem kiedyś Ibizy FR Cool tak wyszło że kupiłem Leona Laughing FR w 5 drzwiach ? rzadko spotykany. Często ludzie piszą jak mają ASZ 131km że to FR ... w tym wypadku ośmielam się sądzić, że jest podobnie : zwykły zderzak tylni to pierwsze rzuca się w oczy, zdjęcia są tak kiepskie - ciężko określić czy na słupku jest ptasia kupa czy logo FR, brak zdjęć środka - powinny być super trzymające kubełki z logo ... Nauczony swoimi doświadczeniami bez czujnika grubości lakieru i wsparcia osoby naprawdę się znającej ( a nie tylko posiadającej Ibizę ) bym się nie wybierał ... To taka moja niefachowa opinia ... Zresztą rozkodowanie VIN powinno wszystkko wyjaśnić Idea
Powrót do góry
Grzenio_ni

Auto Maniak



Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 847
Skąd jesteś (miejscowość / region): Niepołomice k/ Krakowa
Posiadane auto: Seat Altea XL 1,6 TDI 2012
Piwa: 41/5
Wysłany: Nie 10 Cze 2012, 21:28
Temat postu:

Re: ( Seat Ibiza ) Ocena samochodu


witam, do kolegi Czarny Leon nie zawsze rozkodowanie nr VIN Ci pomorze ponieważ musi być auto w serwisie autoryzowanym na przeglądach a nie wszystkie kraje prowadzą ewidencje. Z tego co wiem to NIEMCY BELGIA prowadzą ale już WŁOSI I FRANCJA nie to po moich doświadczeniach sprawdzania i sprowadzania aut sobie
_________________
czasem się mylę
Powrót do góry
Czarny Leon

Dyskutant



Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 75
Skąd jesteś (miejscowość / region): Strzelin
Posiadane auto: Leon m1 '06 1.9 AXR
Piwa: 2/0
Wysłany: Pon 11 Cze 2012, 16:38
Temat postu:

Ocena samochodu


Jeżeli chodzi o VIN miałem na myśli, że jego rozkodowanie pozwoli wyjaśnić czy jest to wersja FR ... Ja myślę że nie ...
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 11 Cze 2012, 16:38
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Ibiza ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Ibiza »

Opinie o samochodach Seat Ibiza - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Ibiza ) Oceń swoje auto


SeatIbiza

25 900

2012r.

136 332 km

śląskie

SeatAlhambra

14 900

2005r.

242 000 km

kujawsko-pomorskie

SeatMii

26 400

2015r.

78 116 km

śląskie

SeatLeon

21 900

2011r.

172 000 km

mazowieckie

SeatAltea XL

23 900

2008r.

195 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System