Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Ibiza ) Ocena samochodu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Ibiza ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
banditeye

Czytelnik



Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 07 Cze 2012, 10:52
Temat postu:

Ocena samochodu


Witam. Poszukuje samochodu i nie wiem na co się zdecydować. Znalazłem taką oferte http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-fr-130km-i2393930840.html#tabsAnchor . Co o niej sądzicie? Czy ten samochód jest godny uwagi? Wybieram między właśnie seatem a bmw e46.
Powrót do góry
Grzenio_ni

Auto Maniak



Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 847
Skąd jesteś (miejscowość / region): Niepołomice k/ Krakowa
Posiadane auto: Seat Altea XL 1,6 TDI 2012
Piwa: 41/5
Wysłany: Czw 07 Cze 2012, 12:29
Temat postu:

Re: ( Seat Ibiza ) Ocena samochodu


witam, kolego wypytaj skąd i kiedy auto zostało sprowadzone po rejestracji ja widzę że to świeże numery Wieliczki gdyż jestem z jej okolic i tez mam KWI ........ Jeżeli ktoś sprowadza rejestruje i zaraz sprzedaje to albo autohandel albo z autem może byc coś nie tak ale to moje mysli. Ja myślę że z Ibizy będziesz bardziej zadowolony jak z BM-ki mniejsze koszty utrzymania i serwisu a kopa Ibiza będzie miała. Ja mam juz 2 seata Leon Altea i juz wiem że następny jak będę kupował tez bedzie Seat. Ja tez się nie mogłem zdecydować co kupić wybrałem się 4 lata temu się do Niemiec po golfa IV a przywiozłem Leona tańszego ale dużo lepiej wyposażonego w bajery, po Leonie jest Altea ponieważ Seaty są tańsze w zakupie lepiej wyposażone a to i tak Grupa VAG. Każdy ma swoje gusta jedni wolą Merce BMW a inni Seaty ale są też Skodownicy Smile
Zdjęcia są tak zrobione że po nich nic nie widać słaba jakość brak zdjęć wnętrza poprostu lipa, pozostaje dzwonić do włściciela wypytać o wszystkie szczegóły ( chociaż każdy mówi to co uważa za stosowne mówione pod siebie aby auto sprzedać ) ma nie być LIPY Smile wtedy auto można barć
_________________
czasem się mylę
Powrót do góry
Czarny Leon

Dyskutant



Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 75
Skąd jesteś (miejscowość / region): Strzelin
Posiadane auto: Leon m1 '06 1.9 AXR
Piwa: 2/0
Wysłany: Czw 07 Cze 2012, 16:12
Temat postu:

Ocena samochodu


Szukałem kiedyś Ibizy FR Cool tak wyszło że kupiłem Leona Laughing FR w 5 drzwiach ? rzadko spotykany. Często ludzie piszą jak mają ASZ 131km że to FR ... w tym wypadku ośmielam się sądzić, że jest podobnie : zwykły zderzak tylni to pierwsze rzuca się w oczy, zdjęcia są tak kiepskie - ciężko określić czy na słupku jest ptasia kupa czy logo FR, brak zdjęć środka - powinny być super trzymające kubełki z logo ... Nauczony swoimi doświadczeniami bez czujnika grubości lakieru i wsparcia osoby naprawdę się znającej ( a nie tylko posiadającej Ibizę ) bym się nie wybierał ... To taka moja niefachowa opinia ... Zresztą rozkodowanie VIN powinno wszystkko wyjaśnić Idea
Powrót do góry
Grzenio_ni

Auto Maniak



Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 847
Skąd jesteś (miejscowość / region): Niepołomice k/ Krakowa
Posiadane auto: Seat Altea XL 1,6 TDI 2012
Piwa: 41/5
Wysłany: Nie 10 Cze 2012, 21:28
Temat postu:

Re: ( Seat Ibiza ) Ocena samochodu


witam, do kolegi Czarny Leon nie zawsze rozkodowanie nr VIN Ci pomorze ponieważ musi być auto w serwisie autoryzowanym na przeglądach a nie wszystkie kraje prowadzą ewidencje. Z tego co wiem to NIEMCY BELGIA prowadzą ale już WŁOSI I FRANCJA nie to po moich doświadczeniach sprawdzania i sprowadzania aut sobie
_________________
czasem się mylę
Powrót do góry
Czarny Leon

Dyskutant



Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 75
Skąd jesteś (miejscowość / region): Strzelin
Posiadane auto: Leon m1 '06 1.9 AXR
Piwa: 2/0
Wysłany: Pon 11 Cze 2012, 16:38
Temat postu:

Ocena samochodu


Jeżeli chodzi o VIN miałem na myśli, że jego rozkodowanie pozwoli wyjaśnić czy jest to wersja FR ... Ja myślę że nie ...
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 11 Cze 2012, 16:38
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Ibiza ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Ibiza »

Opinie o samochodach Seat Ibiza - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Ibiza ) Oceń swoje auto


SeatLeon

30 000

2019r.

215 000 km

lubelskie

SeatMii

26 400

2015r.

78 116 km

śląskie

SeatLeon

19 800

2012r.

164 000 km

pomorskie

SeatMii

17 999

2013r.

206 000 km

warmińsko-mazurskie

SeatLeon

35 300

2013r.

191 254 km

świętokrzyskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System