Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Alhambra ) Seat Alhambra (II gen) najgorsze auto...



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Alhambra ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
archive_45

Debiutant



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 28

Posiadane auto: wołga
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 25 Lut 2012, 19:10
Temat postu:

Seat Alhambra (II gen) najgorsze auto...


http://moto.onet.pl/312721,11429225,1,zdjecie.html?node=27 - zobaczcie kto zajął pierwsze miejsce... Galaxy i Sharan też się załapali.

Cóż muszę powiedzieć, że to PRAWDA - gorszego złomu nie miałem. Evil or Very Mad
Powrót do góry
elraf

Debiutant



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 45
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: seat alhambra 1.9TDI 2000r model 2001
Piwa: 1/1
Wysłany: Sob 25 Lut 2012, 19:54
Temat postu:

Re: ( Seat Alhambra ) Seat Alhambra (II gen) najgorsze auto...


powiem tak kolego , miałem kilka samochodów w wieku 8-12 lat i do każdego trzeba było dołożyć , taki urok aut "starych" choć śmiem twierdzić że do młodego ( takiego około 3-5 lat ) zapewne tez byśmy musieli dołożyć . Pozostaje wybrać nam podczas zakupu auto które będzie miało tanie części eksploatacyjne . Ja niestety po latach gdy miałem same benzyniaki skusiłem się na diesla ( sam nie wiem dlaczego ) i po tych kilku miesiącach posiadania alhambry 1,9TDi mogę powiedzieć jedno rodzaj auta jak najbardziej czyli van , ale chyba nigdy już diesel . zobaczymy jak będzie się spisywał w dalszym okresie mam zamiar go użytkować minimum 2-4 lata ( choćby ze względu na sporo naprawionych elementów ) .
Ciekaw jestem jak to sie ta usterkowość ma do tego że te auta są praktycznie "z pod jednej igły"
Powrót do góry
gadu-gadu
Toronto

Auto Maniak



Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
Wysłany: Nie 26 Lut 2012, 01:24
Temat postu:

Re: ( Seat Alhambra ) Seat Alhambra (II gen) najgorsze auto...


Koledzy!! Trochę trzeźwej oceny tego rankingu. Konkurencja, musi troszkę dostać kopa, mimo iż są w jednej korporacji!! Dzisiaj jest tak, kończy się gwarancja, zaczynają się kłopoty! Producentowi nie zależy na autku, które byłoby "nie do zdarcia", co On na nim zarobi? Lepiej zmienić rozmiar śrubek, układ montażu itp.. Auto, które ma 8-10 lat musi mieć coś, coś do naprawy, nie ma nic wiecznego!! Osobiście dla mnie miarodajnym jest to, jak sprawuje się moja Alhambra i jak o nią się dba, a nie rankingi naciągaczy eci-peci!!!! Pozdrawiam Evil or Very Mad
_________________
Kto mieczem wojuje, od........
...Hołd dla SEATA I HYUNDAI
Powrót do góry
Margos

Czytelnik



Dołączył: 22 Maj 2012
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Staňkov , Czechy
Posiadane auto: Seat Alhambra 1.9 TDI 2006 r.150 KM
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 20 Lis 2017, 15:16
Temat postu:

Re: ( Seat Alhambra ) Seat Alhambra (II gen) najgorsze auto...


Powiem tak ....miałem Alhambrę z 99r 1,9 TDi 110 KM i nie narzekałem , woziła nas 6 lat , nigdy nie zawiodła w trasie ale wszystkie wymiany części, które się zużywają podczas normalnego użytkowania były dokonywane na bieżąco.
Wymiany filtrów , oleju i rozrządu wtedy kiedy miały być wymienione to były wymieniane.......bo jak się dba tak się ma.
Teraz zakupiłem Seata Alhambrę z 2006 roku 1,9 TDi 150 KM i też nie narzekam ........z tym ze pierwsza była kupiona w Polsce z komisu a ta jest już kupiona w Czechach z tzwn.Bazaru , serwisowana w stacji obsługi Seata........i uważam że też będzie służyć jeśli będzie się o nią dbało tak samo jak o tą starą .

Najprościej jest napisać że jakieś auto to złom ...........a może lepiej się zastanowić co JA robiłem lub czego nie robiłem że takim złomem się stało Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Alhambra ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Alhambra »

Opinie o samochodach Seat Alhambra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Alhambra ) Oceń swoje auto


SeatIbiza

13 800

2009r.

250 000 km

pomorskie

SeatAltea

12 900

2004r.

214 460 km

mazowieckie

SeatLeon

36 500

2012r.

227 000 km

śląskie

SeatLeon

21 900

2011r.

172 000 km

mazowieckie

SeatAltea XL

23 900

2008r.

195 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System