Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Toledo ) Zakup Toledo benzyna +gaz - proszę o rady.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuba1941

Czytelnik



Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 07 Maj 2008, 14:40
Temat postu:

Zakup Toledo benzyna +gaz - proszę o rady.


Witam, jestem świeżym użytkownikiem więc przede wszystkim chce się przywitać. Zastanawiam się nad kupnem Seata Toledo. Podobają mi się te auta, kiedyś miałem Ibizę 1,1. Byłem z niej zadowolony. Przesiadłem się na Bravę, ale za bardzo m się sypię więc szukam czegoś nowego. Czytam forum by mieć lepszy pogląd na sytuację i podjąć słuszną decyzję. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy i przeraziła wręcz skala zjawiska to przeciekanie auta. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tym w innych samochodach. No może poza bardzo starą Renówką ale ta była zupełnie przegnita. Czy to faktycznie tak często się zdarza? Nie chciałbym się znaleźć w czasie deszczu w akwaruim... Auto które chce kupić jest sprowadzone z Niemiec, przed kupnem jadę na stację Seata, czy myślicie że to dobry pomysł? Chodzi mi o sprawdzenie auta pod kątem technicznym i legalności. Auto ma zamontowany gaz, czy warto kupować auto z gazem? Co oznacza sformułowanie „oryginalnie montowany sekwencyjny wtrysk gazu” ? Słyszałem, że przy kupnie auta z instalacja gazową trzeba w szczególności zwrócić uwagę na wiek instalacji... Wkleję opis sprzedawcy, jeśli możecie ustosunkować się do ceny za to auto to będę wdzięczny. Mam za nie dać 17 tys. Oczywiście plus opłaty związane z rejestracją w kraju. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

TOLEDO Z 1999 ROKU PRZEBIEG 150 000, 1.6 BENZYNA + ORYGINALNIE MONTOWANY SEKWENCYJNY WTRYSK GAZU - SPALANIE WYNOSI OK 6.5 - 7 L GAZU ! ! !, AUTKO PRZYJECHALO DO POLSKI NA KOLACH I JEST W 100 PROCENTACH BEZWYPADKOWE ! ! ! POSIADA UDOKUMENTOWANY PRZEBIEG POTWIERDZONY KSIAZKA SERWISOWA , JEDEN WLASCICIEL , AUTKO NIE WYMAGA WKLADU FINANSOWEGO , STAN TECHNICZNY JAK I WIZUALNY BARDZO DOBRY ! ! ! BOGATE WYPOSAZENIE : WTRYSK , KATALIZATOR , ABS , WSPOMAGANIE KIEROWNICY , REGULACJA KIEROWNICY , CENTRALNY ZAMEK + PILOT , KOMPLET KLUCZY , ELEKTRYCZNIE STEROWANE SZYBY , ELEKTRYCZNIE STEROWANE LUSTERKA , KLIMATYZACJA , 4 X PODUSZKA POWIETRZNA , WELUROWA TAPICERKA , WNETRZE - BARDZO CZYSTE I ZADBANE + DODATKI DREWNA , IMMOBILISER , ALU FELGI , ORYGINALNE RADIO + ZMIENIARKA CD , INNE DODATKI , ZADBANY , STAN BARDZO DOBRY ,
Powrót do góry
siwiecwlck

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 258
Skąd jesteś (miejscowość / region): MŁP
Posiadane auto: Seat Ibiza 1.9 GT TDi AFN 110 PS
Piwa: 4/0
Wysłany: Sro 07 Maj 2008, 22:43
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) Zakup Toledo benzyna +gaz - proszę o rady.


Zaoewne chodzi o Toledo2 spalanie napewno ktoś zaniżył, znajomy ma takie Toledo i pali mu 10-12 litrów benzyny, a gazu napewno mniej nie spali. Co do gazu to nie jestem zwolenikiem zwłaszcza, że ma sie zwiększyć akcyza, a wtedy jeżdżenia na gazie nie będzie opłacalne. Polecam TDI trochę większy wydatek ale za to spalanie przyzwoite. A jeżeli chodzi o podciekanie wodą to nie wiem w Leonie sie z tym nie spotkałem a auta roznia sie tym że Toledo jest dluższe. Życzę udanego zakupu.

Pozdrawiam
Powrót do góry
daro20

Dyskutant



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 87
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 08 Maj 2008, 09:01
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) Zakup Toledo benzyna +gaz - proszę o rady.


mam identyczne toledo II z gazem juz 2 lata i jeszcze nic sie nie zepsulo,polecam to auto jak najbardziej,gazu mi pali 10l,benzyny 8l.
_________________
seat toledo II 1.6 16v LPG
Powrót do góry
gadu-gadu
radaj

Czytelnik



Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Płock
Posiadane auto: Seat Toledo 1.6 16V 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 10 Maj 2008, 18:58
Temat postu:

Re: ( Seat Toledo ) Zakup Toledo benzyna +gaz - proszę o rady.


Witam. Kupiłem tolka 1.6 z 2002r. przebieg 180tys km karajowy salonowy z zewnątrz pięknie wyglądał, silnik bez wycieków. Pięknie się prowadzi. Ale ma jeden feler pobiera pobiera olej i to w ilości 1l/500km tak tak 1l/500km:evil: Wymieniłem uszczelniacze przy zaworach nie pomogło Jestem umówiony na wymianę pierścieni. Tak więc uważaj. Uruchom gdy zimny silnik po 1 min wciśnij mocno pedał gazu jeśli z tyłu zobaczysz chmurę to wierz mi, że to chmura deszczowa Laughing i odpuść sobie. Moim zdaniem tylko diesel. Sam byłem skłonny do kupienia diesla lecz żonie kolor się spodobał a jak mawiali starożytni chińczycy "gdy kobieta rządzi tam chińczyk błądzi". Pozdrawiam i życzę udanego zakupu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Toledo ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Toledo »

Opinie o samochodach Seat Toledo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Toledo ) Oceń swoje auto


SeatLeon

14 800

2006r.

229 000 km

śląskie

SeatLeon

37 900

2017r.

120 000 km

mazowieckie

SeatLeon

22 900

2011r.

145 319 km

śląskie

SeatAltea XL

23 500

2010r.

186 000 km

pomorskie

SeatExeo

32 000

2012r.

194 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System