Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat Alhambra ) Ogrzewanie przedniej szyby....



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Alhambra ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mocarz

Debiutant



Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 47
Skąd jesteś (miejscowość / region): czechowice-dziedzice
Posiadane auto: ford galaxy 1,9 tdi 203 seat alhambra 2003 rok 1,9 tdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 06 Lis 2011, 12:15
Temat postu:

Ogrzewanie przedniej szyby....


Witam wszystkich mam taki problem mam alhambre 1,9 tdi 2003 i mam problem z ogrzewaniem przedniej szyby chyba nie grzeje jeszcze nie wiem jak to sprawdzić dokładnie bo samochód mam od nie dawna a jeszcze u nas nie było przymrozków ale jak były zaparowane to nic to nie dawało jak włańczałem przednią szybę dodam jeszcze że przekaznik słychać jak sie włańcza jak nacisnę na wyłacznik i zastanowiło mnie jeszcze jedno jak temperatura spadnie poniżej 4 stopi i mam nastawiony nadmuch od klimatronika na przednią szydę to komputer automatycznie włancza tylną szybę a przednią nie a moim zdaniem powinien włączać obie ..proszę o radę ...
_________________
MOCARZ
Powrót do góry
Ostrich

Dyskutant



Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 92
Skąd jesteś (miejscowość / region): Trojmiasto
Posiadane auto: ALHAMBRA 2.0 TDI 170KM DSG, Sharan 2,8 V6 204KM automat highline 6-osobowy
Piwa: 5/1
Wysłany: Sob 24 Gru 2011, 23:43
Temat postu:

Re: ( Seat Alhambra ) Ogrzewanie przedniej szyby....


U mnie jak jest ponizej 4 stopni wlacza sie ogrzewanie tylnej szyby.
Byc moze miales wymieniana szybe na niepodgrzewana, slyszalem o takich przypadkach. Sprawdzic mozna w ten sposob ze widac drobna siateczke wewnatrz w szybie. Jesli maz taka szybe to najprosciej sprawdzisz jak ci zaparuje. Widac wowczas ktore wlokna sa uszkodzone i niegrzeja. Inna sprawa jesli cala szyba pomimo siatki grzejnej nie dziala.
_________________
Nie jestem filozofem, jak czegos nie wiem to pytam.
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
pik21

Debiutant



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): z nad morza

Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 29 Paź 2014, 21:53
Temat postu:

Re: ( Seat Alhambra ) Ogrzewanie przedniej szyby....


Ja mam podobny problem z przednią szybą a mianowicie,od paru dni nie działa mi ogrzewanie (do tamtej chwili działało bez problemu) sprawdziłem bezpieczniki w skrzynce wszystkie były całe,nie wiediałem który przekaźnik odpowiada za jej działanie więc włączyłem tylną szybę no i cyknął mi jeden przekaźnik chyba nr 53 ale takie same przekaźniki są 3 więc pozamieniałem je miejscami myśląc że coś mi to wskarze.Okazało się że po odpaleniu śilnika szyba zadziałała ale po dwóch dniach znowu klapa.Poszukałem gdzieś w necie że przekaźnik odpowiedziałny za ogrzewanie przedniej szyby znajduje się nie w skrzynce z bezpiecznikam a pod konsolą a za licznikiem.Więc wczoraj dokopałem się do niego i okazało się że jakodpalę silnik i wcisnę guzik od ogrzewania to czuć że przekaźnik (numer 149) dziala (ale kontrolka na klawiszu nadal nie świeci czyli szyba raczej nie grzeje) jest tam tak mało miejsca że nie mogę dostać się tam z próbówką żeby cokolwiek sprawdzić ! Czy jest coś jeszcze co mógłbym sprawdzić ? gdzie może być przyczyna że nie grzeje szyba ?
Seat Alhambra 97r 1.9 TDI
Pomocy ! bo idą chłodne dni a podgrzewanie może się przydać już nie długo !!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat Alhambra ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Seat Alhambra »

Opinie o samochodach Seat Alhambra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat Alhambra ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.


SeatAltea

12 900

2006r.

291 000 km

kujawsko-pomorskie

SeatLeon

25 000

2009r.

190 000 km

śląskie

SeatAlhambra

14 900

2005r.

242 000 km

kujawsko-pomorskie

SeatIbiza

26 900

2012r.

234 100 km

mazowieckie

SeatLeon

37 900

2017r.

120 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System