Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat ) witam Was serdecznie, proszę o opinię



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacek1112

Czytelnik



Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jędrzejów
Posiadane auto: volvo s 40, punto 1
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Paź 2011, 20:51
Temat postu:

witam Was serdecznie, proszę o opinię


noszę sie z zamiarem kupna leona i bardzo Was proszę o opinie , czy warto zainteresowac sie tymi : http://moto.allegro.pl/seat-leon-2-0-tdi-skrzynia-dsg-stan-idealny-i1875715675.html i http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=152143702&__lp=9&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=22500&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&transmissions=AUTOMATIC_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&lang=de&pageNumber=1
Powrót do góry
Grzenio_ni

Auto Maniak



Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 847
Skąd jesteś (miejscowość / region): Niepołomice k/ Krakowa
Posiadane auto: Seat Altea XL 1,6 TDI 2012
Piwa: 41/5
Wysłany: Pon 17 Paź 2011, 21:18
Temat postu:

Re: ( Seat ) witam Was serdecznie, proszę o opinię


witam, tak mi się zdaje że tak auta nie kupisz a wiem to po sobie też oglądałem na zdjęciach w kompie a po pojechaniu i głębszym wpatrzeniu się zawsze coś znajdziesz. Nic nie piszą o przebiegu chociaż dziś to już wielka niewiadoma, kolego ja chodziłem za Alteą 3 miesiące oglądnołem chyba 40 sztuk ( giełda komisy ogłoszenia prywatne ) poprostu ogłoszenie ogłoszeniem a auto inne. Ja pożyczyłem sobie od kolegi i polecam to też tobie czujnik lakieru byli i tacy co mnie z tym przegonili i mówili sp.... z tym tak wygląda i innego nie będzie. A co do silnika to 2,0 tdi poczytaj podobno awaryjne silniki dużo tu na forum jest napisane o tych silnikach pzd Grzenio
_________________
czasem się mylę
Powrót do góry
Toronto

Auto Maniak



Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
Wysłany: Pon 17 Paź 2011, 21:49
Temat postu:

Re: ( Seat ) witam Was serdecznie, proszę o opinię


No chyba nie do końca się z Kolegą zgodzę, dlatego że w końcu od czegoś trzeba zacząć, a bezpośrednie oględziny pojazdu to już inna sprawa i na pewno nie jest to co jest na zdjęciach!! Tym bardziej ,że musimy się na czymś opierać, a wstępnie mamy zawsze super opinię o autku od sprzedającego! Jak kupowałem Swoje auto,/też z allegro/, było na zdjęciach extra. W rozmowie telefonicznej z właścicielem, zapytałem dlaczego nie zrobił zdjęcia prawej strony auta. Powiedział, że tak akurat wyszło, ale wszystko jest okey! Gdy wywaliłem 300 kilometrów i zobaczyłem auto w realu, okazało się, że ten bok był malowany i to lakierem podobnym do oryginału!! Auto kupiłem, ale tylko dlatego, że po moich oględzinach wypadło nieźle, a facet zjechał z ceny i to ostro!!!
Powrót do góry
Radek73

Auto Maniak



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 4345
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Leon Sport 1,9 TDI 110 KM
Piwa: 149/6
Wysłany: Wto 18 Paź 2011, 08:54
Temat postu:

Re: ( Seat ) witam Was serdecznie, proszę o opinię


Nic nie ma o przebiegu a po fotelu kierowcy widac, że trochę styrany, zderzaki też poobijane. Na zdjęciach ogólnie wygląda ok ale trzeba by obejrzec.
Znajomy na dniach kupował focusa i trafił na jedno ekstra ogłoszenie. Na zdjęciach super, w opiniach właściciela igiełak, pojechał praktycznie już go kupic a wrócił z niczym bo na miejscu okazało się, że tragedia.
_________________
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat ) Dyskusje ogólne


SeatLeon

44 990

2016r.

130 000 km

wielkopolskie

SeatAlhambra

13 900

2006r.

253 000 km

łódzkie

SeatIbiza

27 900

2017r.

177 000 km

pomorskie

SeatLeon

8 900

2004r.

171 000 km

śląskie

SeatIbiza

16 490

2010r.

154 501 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System