Seat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Seat ) Warsztat blacharsko lakierniczy Warszawa



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
looman

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: leon 1.9 TDI 110KM
Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 07 Kwi 2011, 13:40
Temat postu:

Warsztat blacharsko lakierniczy Warszawa


Leonowcy mam do was pytanko??
Czy ktoś może polecić jakiś sprawdzony i sensowny w cenie zakład blacharko lakierniczy w Warszawie w którym mógłbym przełożyć tylne lewe drzwi oraz wykonać w nich drobne poprawki lakiernicze.

pozdrawiam
looman
Powrót do góry
astaras

Czytelnik



Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: SEAT Toledo I
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 15 Cze 2011, 12:42
Temat postu:

Re: ( Seat ) Warsztat blacharsko lakierniczy Warszawa


W warszawie nie ma szczególnie problemów ze znalezieniem dobrego serwisu, ja mieszkam w pobliżu stolicy ale jak potrzebuje blacharza/ lakiernika to podjeżdżam do http://www.sztukalakierowania.pl/naprawy-blacharsko-lakiernicze-nadwozi-skoda-warszawa robią dość szybko ale co najważniejsze dobrze, twoimi zadaniami wierze ze też by się profesjonalnie zajęli.
Powrót do góry
Bogdan-Kalisz

Czytelnik



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kalisz
Posiadane auto: Seat Cordoba 1.9D 1996
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 07 Lip 2011, 15:58
Temat postu:

Uczciwe podejście do tematu


Na początku zaznaczę, że nie mieszkam w Warszawie, ale będąc tam przejazdem strzelił mi w brzeg maski kamień. Szkoda niewielka (lekie wgniecenie, nawet lakier nie pękł), ale że z natury jestem ciezko chory jak cos jest nie tak to podjechałem do warsztatu poleconego przez kuzyna. Co do jakości usługi moge sie wypowiedziec tylko na zasadzie tego co widziałem na placu, bo do naprawy nie doszło. Ale w kolejności. Samochody, które były uszykowane do odbioru wyglądały idealnie, ruch dosyć duzy więc tez to o czyms świadczy. U mnie nic nie robili, bo po obejrzeniu uszkodzeń stwierdzili, że lakierowanie skoro struktura lakieru jest nie naruszona jest zbyteczne i skierują skieruja mnie do "konkurencji", gdzie pozbędę się tego bez potrzeby lakierowania elementu, co będzie korzystniejsze dla mnie finansowo i technicznie (czas naprawy).Nie będę ukrywał, że byłem zdziwiony, bowiem nie spotkałem jeszcze zakładu, który pozbywa sie klienta i odsyła do konkurencji, samemu na tym nie zarabiając (kwota jaką zapłaciłem za usługę raczej nie pozwala mi sądzić, że jedni drugim cos "odpalają"). Naprawde uczciwe podejście do klienta, przecież mogli mnie bezproblemowo "skubnąć" A do naprawy wystarczyła faktycznie ta druga firma i obyło się bez lakierowania. Nie będę ukrywał, że jestem z tego zadolony, bowiem nawet jak lakiernik dobierze dzisiaj nie wiadomo jak dokładnie kolor, to za jakis czas i tak zaczną być widoczne lekkie róznice. Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
Mariusztoledo

Debiutant



Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowy Dwór Mazowiecki
Posiadane auto: Seat Toledo II,1.6 benz,105KM, 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 31 Lip 2011, 10:33
Temat postu:

Zgadzam się z opinią.....


astaras napisał:
W warszawie nie ma szczególnie problemów ze znalezieniem dobrego serwisu, ja mieszkam w pobliżu stolicy ale jak potrzebuje blacharza/ lakiernika to podjeżdżam do http://www.sztukalakierowania.pl/naprawy-blacharsko-lakiernicze-nadwozi-skoda-warszawa robią dość szybko ale co najważniejsze dobrze, twoimi zadaniami wierze ze też by się profesjonalnie zajęli.

W 100% się zgadzam z opinią astaras dotyczącą sztukalakierowania.pl Naprawa zrobiona profesjonalnie, auto przygotowane zgodnie z ustalonym terminem. Nie musiało wracać na żadne poprawki. Lakier dobrany perfekcyjnie. Naprawdę przykładają się do jak najwyższej jakości wykonania usługi Dodatkowo nie interesowały mnie żadne formalności papierkowe-wszystko rozliczali bezpośrednio z ubezpieczycielem.
_________________
Seat=hiszpańska energia+niemiecka solidność, wszystko super oprócz wieku Sad, początek poszukiwań SUV'a Może teraz coś takiego dla odmiany?
Powrót do góry
Karolina- Siedlce

Czytelnik



Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Siedlce
Posiadane auto: Seat, Leon, FR, 1,9 D, 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 12 Sie 2011, 17:43
Temat postu:

przyjezdna


Witajcie. Poszukuję sprawdzonego już przez kogoś warsztatu, to moje pierwsze auto i nie wiem gdzie się z takimi rzeczami zgłaszać. Kolega polecił mi zajrzeć na forum i tu podpytać. Trafiłam na ten wątek i zaciekawiła mnie firma o, której sporo piszecie sztukalakierowania.pl . Ich strona zachęciła mnie, zadzwoniłam do nich i umówiłam się już na wizytę (całkiem szybko).

Co warto wiedzieć o naprawach blacharsko-lakierniczych ( w moim przypadku do malowania będzie zderzak i nadkole). Na co zwrócić uwagę przy oddawaniu auta i przy jego odbiorze??
Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 12 Sie 2011, 17:43
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Mariusztoledo

Debiutant



Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowy Dwór Mazowiecki
Posiadane auto: Seat Toledo II,1.6 benz,105KM, 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 19 Sie 2011, 13:31
Temat postu:

Odpowiedź dla Karoliny


Cóź mam Ci odpowiedzieć Karolino
Odnosnie sztukilakierowania, może to zabrzmi śmiesznie, ale raczej pinować i sprawdzać nie musisz niczego. Naprawy naprawdę wykonują profesjonalnie i fachowo. Jest to i owszem moje zdania, jednak opiera się ono na własnym doświadczeniu, jak i na doświadczeniach znajomych, którzy korzystali z ich usług. Mogę stwierdzić, że nazwijny to opieką i pomocą warsztatu jesteś objęta od chwili gdy zdecydujesz sie u nich naprawic samochód do chwili gdy wyjedziesz zadowolona z warsztatu. Pomijając sprawę sztuki lakierowania to „normalnym” przypadku powiem Ci tak. Po naprawie zwróć uwagę na:
-kolor lakieru, po naprawie ma to wyglądać w ten sposób, że nie samochód jest w „jednym” kolorze, ale po lakierowaniu nie ma żadnej różnycy w odcieniu lakieru, czyli nie masz możliwości stwierdzenie co było naprawiane, a co nie-wszystko wygląda dokładnie tak, że nie można powiedzieć, że dana cześć była lakierowana
-spasowania cześci-w przypadku gdy będziesz miałą wymieniane jakieś cześci karoserii to po wymianie wszystko wygląda tak jak w niowym samochodzie, czyli tak gdzie muszą być jakieś „szparki” na zasadzie pomiędzu karoserią a przykładowo klapą bagażnika to wszędzie one są idealnie równe, a nie sprawiają wraćenie że klapa jest spasowana po skosie, dwa tak gdzie szparek nie powinno być to cześci są dokładnie do siebie spasowane i jedno z drugim dokładnie pasuje
Piszę o tym tylko na zasadzie opisu co i jak, bowiem gwarantuję z własnego doświadczenia, że w przypadku naprawy w tym warsztacie czy to sprawdzisz czy nie to i kal nie będzie różnicy, bo swoją robotę wykonaja idealnie i nie będzie sie do czego przyczepić. O tym, abyś musiała do nich wrócić z poprawkami nawet nie pisze bo nie ma takiej opcji-naprawdę po naprawie sprawdziłem dokładnie swój samochów-no cóz przynam sie na podstawie wcześniejszych doswiadczen z innym warsztatem sprawdzałem go pod przysłowiową lupą. I nic to nie dało... Nie było się do czegokolwiek przyczepić. Mam nadzieję, że moja wypowiedź w pewien sposób wyjaśniła sprawę, jak nie to napisz w czym jeszcze ewentualnie mogę Ci pomóc, oczywiście jak masz jeszcze jakieś pytanie to jestem do dyspozycji i chętnie pomogę Very Happy
_________________
Seat=hiszpańska energia+niemiecka solidność, wszystko super oprócz wieku Sad, początek poszukiwań SUV'a Może teraz coś takiego dla odmiany?
Powrót do góry
Karolina- Siedlce

Czytelnik



Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Siedlce
Posiadane auto: Seat, Leon, FR, 1,9 D, 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 19 Sie 2011, 13:48
Temat postu:

Re: ( Seat ) Warsztat blacharsko lakierniczy Warszawa


Witam ponownie. Mariusz dziękuję za odpowiedź i podpowiedź Smile
Rady cenne- skorzystałam z usług sztukalakierowania.pl - wszystko co słyszałam o tym warsztacie jest nieprzesadzone. Jestem już po naprawie- moją sprawę prowadził bardzo uprzejmy i sympatyczny pan Paweł. Sprawił, że byłam spokojna przy oddawaniu auta- a przy jego odbiorze, obejrzał ze mną dokładnie auto, wytłumaczył rzeczowo co i jak- rewelacja. Podsumowując pełen profesjonalizm. Polecam każdemu i wróce tam na kawę Smile) dziękuję za pomoc wszystkim. Very Happy
Powrót do góry
gsi

Czytelnik



Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: VW Passat 1.8T
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 12:43
Temat postu:

pytanie w sprawie sztukalakierowania.pl


Witam,

Gdzie znajduje się lakiernia firmy sztukalakierowania.pl ? Z tego co wiem to mają wspólną lakiernię z auto rawski w markach. Dziękuje
Powrót do góry
Karolina- Siedlce

Czytelnik



Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Siedlce
Posiadane auto: Seat, Leon, FR, 1,9 D, 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 15 Lis 2011, 12:05
Temat postu:

RE.


Witam. Ja zostawiałam auto na ul. Liwskiej 2 w serwisie Mazdy (miałam tam tam dobry dojazd) ale chyba rzeczywiście mają też lakiernie w innych miejscach. Na stronie znajdziesz nr telefonu, zadzwoń- pan jest bardzo sympatyczny i profesjonalny- doradzi.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Mariusztoledo

Debiutant



Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowy Dwór Mazowiecki
Posiadane auto: Seat Toledo II,1.6 benz,105KM, 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Gru 2011, 14:31
Temat postu:

Re:sztukalakierowania


Karolina ma razcję, ja też załatwiałem wszystko na Liwskiej. Co do lakierni to z tego co ostatnio sprawdzałem na stronie, bo sprzeczaliśmy się w pracy na temat różnic w oświadczeniach sprawcy wypadku w zależności od ubezpieczyciela, a oni mają podpisane umowy z chyba wszystkimi głównymi graczami na runku ubezpieczeniowym i z tego powodu maja na stronie większośc dostępnych oświadczeń na swojej stronie do ściągnięcia. Nie mniej odeeszłem od tematu. Co do lakierni to też możeć mieć rację, bo pootwierali lakiernie w praktycznie całej Polsce. Na stronie widziałem i wizytówki z Poznania, Łodzi, Katowic, Szczecina, Gdańska itd...
_________________
Seat=hiszpańska energia+niemiecka solidność, wszystko super oprócz wieku Sad, początek poszukiwań SUV'a Może teraz coś takiego dla odmiany?
Powrót do góry
Szawlow

Czytelnik



Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo
Posiadane auto: Renault Clio II
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Lut 2012, 19:55
Temat postu:

Re: ( Seat ) Warsztat blacharsko lakierniczy Warszawa


A ja korzystałem ostatnio z tego miejsca: http://www.puller.com.pl/. W sumie również z czystym sumieniem mogę polecić. Jednak zanim tam pojedziecie radzę zadzwonić, bo nie naprawiają wszystkiego. Na stronie w sumie jest powiedziane co i jak, ale zawsze dobrze dopytać telefonicznie.
Powrót do góry
Mariusztoledo

Debiutant



Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowy Dwór Mazowiecki
Posiadane auto: Seat Toledo II,1.6 benz,105KM, 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 09 Mar 2012, 11:58
Temat postu:

Re:Szawlow .....


Cytat:
Szawlow
PostWysłany: Pon 27 Lut 2012, 18:55 Temat postu:
A ja korzystałem ostatnio z tego miejsca: http://www.puller.com.pl/. W sumie również z czystym sumieniem mogę polecić. Jednak zanim tam pojedziecie radzę zadzwonić, bo nie naprawiają wszystkiego. Na stronie w sumie jest powiedziane co i jak, ale zawsze dobrze dopytać telefonicznie.

Co do warsztatu, to znam opinie o nich i faktycznie nie ma się do czego przyczepić, szkoda tylko, że osoba pisząca ten post nie sprawdza tego co jest na forum, bowiem, kilka (dosłownie) kilka postów wyżej była wypowiedź osoby Bogdan-Kalisz, która się wypowiadała i to całkiem rzeczowo na temat pullera, wystarczyło przeczytać post, zacytować i potwierdzić (lub zanegować) w zależności od w swojego zdania opinię..., a nie bez sensu troszkę otwierać otwarte już drzwi Very Happy
_________________
Seat=hiszpańska energia+niemiecka solidność, wszystko super oprócz wieku Sad, początek poszukiwań SUV'a Może teraz coś takiego dla odmiany?
Powrót do góry
mipo55

Debiutant



Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: seat
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 13 Sie 2012, 16:55
Temat postu:

Re: ( Seat ) Warsztat blacharsko lakierniczy Warszawa


Szawlow napisał:
A ja korzystałem ostatnio z tego miejsca: puller.com.pl/. W sumie również z czystym sumieniem mogę polecić. Jednak zanim tam pojedziecie radzę zadzwonić, bo nie naprawiają wszystkiego. Na stronie w sumie jest powiedziane co i jak, ale zawsze dobrze dopytać telefonicznie.


Z tego co się orientuję, to puller robi też naprawy po gradobiciu tak? A można u nich z auto casco naprawiać szkody, wie ktoś?
Powrót do góry
Zioomal

Czytelnik



Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Japońskie
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 17 Lis 2012, 01:04
Temat postu:

Re: ( Seat ) Warsztat blacharsko lakierniczy Warszawa


Trzymajcie się od sztukilakierowania z daleka,nie dość,że spieprzyli mi kolor (niebieski wyszedł za jasny,zbyt srebrzysty w stosunku do oryginału),do tego spore śmieci w lakierze,brzydko wycięte,podrapany lakier przy krawędzi wlewu paliwa i we wnęce,do tego wycieniowany zderzak bez mojej wiedzy i zgody,który był w fabrycznym kolorze.
Krzywo zamontowana tylna lampa,nie wiem,jak można ją tak zamontować,bo wszystko powinno pasować bez problemu.
Nie chcą uznać reklamacji i poprawić!!!
Dodam,że cena za element to 800-900 złotych,za taką cenę powinno być porządnie zrobione.
Wiele pozytywnych wpisów na różnych forach brzmi podobnie i jest pisana przez te same osoby,prawdopodobnie przez pracowników.
Na Liwskiej nie ma lakierni,oddają gdzieś do innego warsztatu,oczywiście nie chcą powiedzieć gdzie,zapewne zarabiają na pośrednictwie.
Także absolutnie odradzam!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SEAT Forum Strona Główna -> ( Seat ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Seat ) Polecane warsztaty


SeatIbiza

26 900

2012r.

234 100 km

mazowieckie

SeatIbiza

25 900

2012r.

136 332 km

śląskie

SeatLeon

19 800

2012r.

164 000 km

pomorskie

SeatLeon

25 000

2009r.

190 000 km

śląskie

SeatLeon

14 800

2006r.

229 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Seata Ibiza   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System